+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Випуск нової версії Handy Backup 7.6.1

Нова версія включає такі вдосконалення, як автоматичне резервне копіювання Outlook 2013. Додано також перероблену процедуру установки, що стала значно швидше і «прозорішою» для користувача, і багато нових мов для інтерфейсу програми.

Нова версія Handy Backup здатна здійснювати автоматизоване резервне копіювання Outlook 2013, використовуючи стандартне джерело даних Outlook. В оновленні використано цілу низку нових технологій, включаючи спеціальний сценарій, створений для зниження ризику перехоплення або псування копійованих даних Outlook під час резервного копіювання.

Установка Handy Backup також зазнала низки змін. Процес установки був прискорений в середньому на 35% порівняно з попередніми версіями і став значно інформативнішим – тепер програма докладно інформує користувача про хід установки та здійснювані в поточний. момент операціях. Окремо в новій версії покращено можливості для встановлення мережевих агентів (NetworkAgent).

Оскільки популярність Handy Backup зростає не тільки чисельно, а й географічно, версія 7.6.1 підтримує роботу інтерфейсу користувача 13-ма мовами: китайською, датською , голландською, фінською, німецькою, угорською, італійською, корейською, норвезькою, португальською (Бразилія), словацькою, словенською шведською.

Інші новини

Найкраща ціна