+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Випуск Dr.Web версії 6.0 для поштових серверів Kerio MailServer/Connect та MS Exchange

Linux-версія Dr.Web 6.0 для поштових серверів Kerio: централізований захист включений

Компанія « Доктор Веб» повідомляє про випуск Linux-версії продукту Dr.Web версії 6.0 для поштових серверів Kerio. Основною новинкою стала інтеграція з Центром управління Dr.Web, що дозволяє забезпечити централізоване адміністрування захисту в рамках ліцензії Dr.Web Mail Security Suite.

< /p>

Програмний продукт Dr.Web для поштових серверів Kerio призначений для перевірки поштового трафіку на наявність шкідливих програм, при виявленні загроз застосовуються дії згідно з правилами Kerio MailServer/Connect.

Інтеграція передбачає передачу статистики роботи програми, а також інформації про виявлені погрози та вжиті дії адміністратору, який керує захистом через Веб-адміністратор Центру керування Dr.Web Enterprise Security Suite. Оновлення вірусних баз та антивірусного ядра в цьому випадку також здійснюється централізовано.

Водночас у продукті була виправлена ​​помилка, що призводила до несумісності з версіями Kerio MailServer 6.2.x.

Для встановлення оновленого Dr.Web для поштових серверів Kerio для Linux необхідно попередньо видалити попередню версію плагіна.

Звертаємо увагу користувачів на те, що за новими умовами ліцензування ключовий файл ліцензії Dr.Web Mail Security Suite підходить для захисту будь-якої з платформ: Unix, MS Exchange, IBM Lotus Domino та Kerio. Універсальність ключових файлів - відмінна риса всіх продуктів, що входять до Dr.Web Enterprise Security Suite. Випуск Dr.Web версії 6.0 для поштових серверів MS Exchange

Компанія «Доктор Веб» — російський розробник засобів інформаційної безпеки — повідомляє про випуск шостої версії Dr.Web для поштових серверів MS Exchange. Тепер продукт забезпечує захист корпоративних поштових систем, організованих на базі Microsoft Exchange Server 2010, а також має додаткові можливості, що підвищують зручність адміністрування та надійність захисту поштового трафіку.

< /span>

Dr.Web для поштових серверів MS Exchange зарекомендував себе як ефективний засіб захисту поштового трафіку компаній від вірусів, шпигунського ПЗ та спаму. Простота встановлення та налаштування, масштабованість, висока продуктивність та інші переваги роблять цей продукт затребуваним серед широкого кола бізнес-користувачів. З випуском версії 6.0 до цього кола входять і користувачі MS Exchange 2010.

У новій версії Dr.Web для поштових серверів MS Exchange була реалізована підтримка веб-консолі адміністратора, що дозволяє гнучко налаштовувати параметри захисту з використанням інтернет-браузера.

Також стала можливою зміна параметрів облікового запису сервісу програми та керування додатком без адміністративних привілеїв. Разом з тим доступний вибір протоколу для розсилки повідомлень про вірусні події. Так, оптимізовано налаштування для транспортного та проактивного сканування при установці за замовчуванням, спрощено встановлення програми на сервер з роллю Edge. підвищені стійкість та швидкодія програми.

Інші новини