+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Випуск бета-версії Dr.Web Enterprise Suite 6.0

Компанія "Доктор Веб" повідомляє про початок бета-тестування програмного комплексу Dr.Web Enterprise Suite версії 6.0, призначеного для інформаційного захисту комп'ютерних мереж підприємств будь-якого масштабу. У продукт включено оновлений файловий монітор SpIDer Guard і додано два нові компоненти – брандмауер та карантин. Також було проведено численні покращення та виправлення.

У результаті кардинального оновлення файлового монітора SpIDer Guard була забезпечена підтримка 64-бітових ОС Windows, а також підвищилися швидкодія та ефективність антивірусу. До моменту випуску бета-версії Dr.Web Enterprise Suite 6.0 робота агента на 64-бітних платформах була значно покращена. і програм за допомогою брандмауера вже доступні для користувачів продуктів Dr.Web для захисту робочих станцій та файлових серверів Windows. Тепер випробувати функціональність нового компонента можуть і корпоративні користувачі Dr.Web.

До Dr.Web Enterprise Suite 6.0 додано централізовано керований карантин, що дозволяє адміністратору мережі зі свого робочого місця відстежувати ізольовані шкідливі об'єкти на всіх ПК мережі та приймати рішення про дії з ними.

З'явилася можливість керування агентами Novell Netware, Windows Mobile, Mac OS X, MS Exchange та Lotus – збір статистики та інші дії доступні через консоль Dr.Web Enterprise Suite.

< p>Для зручності адміністрування додано можливість групування об'єктів захисту з довільною вкладеністю.

У числі удосконалень – покращення роботи репозиторію сервера Enterprise Suite, оновлення інтерфейсу мережного інсталятора, і навіть виправлення низки виявлених помилок. Зі складу компонентів виключена java-консоль.

«Доктор Веб» запрошує взяти участь у

бета-тестуванні Dr.Web Enterprise Suite 6.0

всіх бажаючих.

 

Інші новини

Найкраща ціна