+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Випуск ABBYY Recognition Server - серверне рішення для розпізнавання тексту та перетворення документів на електронні редаговані формати

У новій версії продукту суттєво розширилися можливості роботи з архівом документів та інтеграції з інформаційними системами. Також з'явилися нові сценарії роботи з документами, розширені можливості роботи з PDF-файлами.

Покращені можливості створення архівів документів. Переклад зображень у формати, що редагуються, розширює можливості роботи з документами для співробітників, а також дозволяє створювати повнотекстовий індекс документів для пошукових сервісів. Нова версія максимально гнучко налаштовується для роботи з електронними архівами документів, залежно від бізнес-завдань користувачів. ABBYY Recognition Server може в автоматичному режимі створювати текстові версії всіх документів, які знову надходять до архіву або вже зберігаються в ньому. При переведенні архіву скан-образів документів у редагований вигляд рішення може повністю відтворити структуру вихідного архіву, зберігаючи або замінюючи вихідні скан-образи на документи з текстом.

Підтримка електронних архівів на базі Microsoft Office SharePoint. Остання версія продукту не потребує окремої інтеграції з електронними архівами на базі Microsoft Office SharePoint: сценарій обробки документів, що зберігаються в MS SharePoint, задається безпосередньо за допомогою налаштувань ABBYY Recognition Server. Нова версія продукту може автоматично додати текстовий шар до всіх зображень документів, які вже зберігаються в архіві, що дозволить здійснювати їх пошук стандартними засобами MS SharePoint.

Інтеграція з інформаційними системами стала простішою. У ABBYY Recognition Server з'явилася можливість імпортувати групи користувачів з Active Directory та призначати імпортованим користувачам права для роботи на станціях сканування.

Список можливих значень для індексованих полів тепер може бути імпортований із зовнішніх файлів або бази даних. Завдяки цьому можна використовувати однакові списки полів для різних робочих процесів. p>

З'явилися нові сценарії роботи з документами. У новій версії ABBYY Recognition Server додано спеціальний режим для обробки технічних креслень. При роботі в цьому режимі всі графічні об'єкти залишаться без зміни, а текст на кресленнях, який може бути розташований як вертикально, так і горизонтально, буде розпізнаний.

Розширені можливості роботи з PDF-документами. При імпорті PDF-файла ABBYY Recognition Server зберігає всі особливості вихідного PDF-документа, такі як закладки, метадані та додатки (зображення, текстові документи тощо) і додає шар із розпізнаним текстом у новий файл під час вивантаження. Таким чином, всі характеристики вихідного файлу та якість зображень залишаються незмінними.

Створено можливість швидкого перегляду документів у веб-браузері. Для компаній, які використовують інтранет-сервіс або веб-орієнтовані ECM-системи, реалізовано можливість створення адаптованих версій документів для швидкого перегляду у веб-браузері (файли мінімального розміру з якістю достатньою для комфортного читання з екрана). Це дозволяє заощаджувати час на завантаження великих файлів та обсяг трафіку.

Підвищена стійкість до відмови системи. ABBYY Recognition Server став більш стійким до збоїв, а процес відновлення системи став ще швидшим, зручнішим і простішим.

В даний час ABBYY Recognition Server успішно застосовується для вирішення різних завдань потокового введення даних у багатьох комерційних і державних організаціях.

Інші новини

Найкраща ціна