+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Випущено нове рішення для домашніх користувачів Kaspersky Total Security для всіх пристроїв

Відмінною рисою Kaspersky Total Security для всіх пристроїв є його інтеграція з порталом My Kaspersky. Доступність цього веб-ресурсу забезпечує користувачам зручність керування захистом одразу на кількох пристроях. Після реєстрації облікового запису портал дозволяє в одному вікні бачити статус всіх пристроїв, що знаходяться під захистом, включаючи дати активації та завершення терміну дії захисних рішень, час останньої перевірки та стан баз. Через портал можна віддалено керувати ліцензіями та змінювати налаштування продуктів під Windows та OS X, дистанційно запускати сканування, завантажувати нові бази даних та оновлення, а також керувати функцією «Анти-Злодій» для Android.

Одна з сильних сторін нового рішення – наявність технологій для захисту «цифрової особи» користувача та всіх його даних. Так, інтегрований у продукт додаток Kaspersky Password Manager дозволяє генерувати складні, стійкі до злому паролі для особистих сторінок та додатків користувача та зберігає їх у зашифрованому від несанкціонованого доступу вигляді. Дані синхронізуються між усіма пристроями власника – чи то Windows, Mac, Android чи iOS – і дають йому можливість пам'ятати лише один майстер-пароль, тоді як облікові дані до всіх інших сервісів будуть вводитися автоматично.

Для захисту персональних файлів у Kaspersky Total Security для всіх пристроїв реалізована функція резервного копіювання на запит або розклад (тільки для ОС Windows). Копії можуть зберігатися на локальному або мережному диску, ftp-сервері або в хмарній папці Dropbox. Крім того, користувачі Windows для захисту особливо конфіденційної інформації можуть скористатися функцією шифрування. Вона дозволяє створювати зашифровані папки, захищені надійним паролем.

Особливу увагу в Kaspersky Total Security для всіх пристроїв приділено захисту фінансових транзакцій онлайн, які набирають все більшої популярності у користувачів і, безумовно, цікавлять зловмисників як легкий спосіб наживи. Щоб захистити користувачів від можливих ризиків під час здійснення платежів в Інтернеті, продукт містить технологію «Безпечні платежі» (для комп'ютерів на базі Windows). Рішення сканує операційну систему на предмет уразливостей, через які може непомітно для користувача проникнути небезпечне ПЗ, а також перевіряє легітимність платіжних веб-сайтів, що відкриваються. Після підтвердження легітимності включається режим, який на час роботи з платіжною системою відсікає не пов'язані з нею активності на комп'ютері, наприклад спроби перехоплення даних. Також до «Безпечних платежів» входить віртуальна клавіатура, призначена для захисту від перехоплення логіна і пароля, що вводяться троянами-кейлоггерами.

Інші новини