+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Випущено нову версію системи розпізнавання ABBYY FineReader 10

22 вересня 2009 року компанія ABBYY Україна оголосила про вихід нової версії системи розпізнавання ABBYY FineReader 10.

< span>------------------------------

НОВІ МОЖЛИВОСТІ

 

* Збереження повного оформлення документа
 
Завдяки технології адаптивного розпізнавання документів ADRT™ 2-го покоління (Adaptive Document Recognition Technology) програма аналізує документ як єдине ціле і відновлює логічну структуру багатосторінкових документів: зміст і гіперпосилання, ієрархію заголовків, нумерацію сторінок, колонтитули, підписи до картинок, а також . Програма коректно відтворює документи навіть зі складною структурою форматування, наприклад, журнальні сторінки з текстом поверх зображення.
 
* Точність розпізнавання документів низької якості
 
Нова версія ABBYY FineReader справляється із зображеннями низької якості, наприклад, факсами або знімками, зробленими за допомогою фотокамери мобільного телефону. У програмі вдосконалені механізми визначення структури документа, у тому числі знаходження таблиць, картинок, графіків.
ABBYY FineReader 10 працює з усіма популярними моделями сканерів та МФУ, а також коректно розпізнає фотографії текстів, зроблених за допомогою цифрової камери або фотокамери мобільного телефону. Для якісного розпізнавання фотографій тексту програма здійснює повну передобробку таких зображень: в автоматичному режимі виправляє перекоси та перспективні спотворення, вирівнює рядки по краях, поділяє здвоєні. сторінки. При необхідності до фотографії можна застосувати вбудовані засоби зменшення ISO шумів та корекції зображення, змащеного від тремтіння камери.
 
* Покращений інтерфейс
>Покращений інтелектуальний інтерфейс дуже простий у освоєнні, найпоширеніші сценарії роботи для зручності поділені на групи та винесені в окреме вікно. Користувачеві необхідно лише вибрати сценарій і отримати результат, доклавши мінімум зусиль. з'явилися функції, завдяки яким переведення паперових книг в електронний вигляд та робота з ними стали набагато простішою та зручнішою. Так, програма може автоматично зберігати розділи книги в окремі файли HTML і відновлювати посилання у змісті на відповідні розділи книги. Тепер користувачі зможуть самостійно та легко створювати книги оптимізовані під e-books.
 
* Оптимізація розміру PDF файлів
 
У програмі передбачені можливості для оптимізації розміру PDF -файлів: збереження у PDF/A форматі, конвертування у PDF меншого розміру (стиснення до 10 разів у порівнянні з вихідним розміром файлу).
 
* Нові мови розпізнавання
 
В ABBYY FineReader 10 додані нові мови розпізнавання - корейська та ідиш. Програма розпізнає документи 186 мовами на основі кирилиці, латиниці, грецької та вірменської алфавітів, а також мови на основі ієрогліфічного письма. ABBYY FineReader 10 підтримує не тільки популярні європейські мови розпізнавання, але також і досить рідкісні мови: китайську, японську, тайську, іврит і корейську.
* Підтримка Microsoft Windows 7

Інші новини

Найкраща ціна