+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Випущено нову версію Kerio Control Firewall v.8.3.0

До складу пакету входять програмний маршрутизатор, брандмауер (файєрвол), проксі-сервер, URL filter (що дозволяє заборонити відвідування певних веб-сторінок) тощо. Є російський інтерфейс.

Kerio Control Firewall v.8.3.0 - високоякісний пакет забезпечення мережної безпеки Kerio Control Firewall

Kerio Control Firewall – це шлюзовий міжмережевий екран , який забезпечує загальний доступ та захист від зовнішніх атак та вірусів, а також дає можливість обмеження доступу до вебсайтів, залежно від їх змісту.

У новій версії додано функціональність реверсивного проксі, покращено роботу правил щодо фільтрації трафіку, MAC-адресу тепер можна використовувати для автоматичного логіну, розширено можливість логування різноманітної інформації, додано можливість створення сервісних груп, виправлено помилки та багато іншого.

Нові функції Kerio Control 8.3:

Зворотний проксі-сервер. Вбудований зворотний проксі-сервер дозволяє розміщувати за міжмережевим екраном Kerio Control кілька веб- вузлів і веб-серверів одночасно, і при цьому використовувати єдину IP-адресу, що маршрутизується. IPS (система запобігання вторгненням) та система фільтрації антивірусної програми працюють зі зворотним проксі-сервером.

Зворотний проксі-сервер має наступні переваги:

>
 • Кешування вмісту для економії пропускної здатності.
 • Просте управління SSL-сертифікатами веб-сайтів, розміщених з використанням HTTPS.
 • Підтримка IPv6.
 • < /ul>

  Поліпшення правил трафіку. Для спрощення роботи адміністраторів з правилами Kerio Control було зроблено різні покращення інтерфейсу.

  • При додаванні нового правила запускається майстер налаштування, відповідаючи на нескладні питання якого можна визначити параметри створюваного правила трафіку. /li>
  • Для кращого керування та огляду правил трафіку, служби можна збирати до груп. Наприклад, служби Kerio Connect, включаючи POP3, SMTP, IMAP, HTTP та інші, можна зібрати в групу під назвою «Служби Kerio Connect». /li>
  • Правила трафіку можна тестувати, вказавши умову (джерело/призначення/порт). При цьому відобразяться всі правила, що відповідають заданій умові.
  • Стовпець «Останнє використання» дозволяє дізнатися час останньої обробки правила. Це допомагає локалізувати непотрібні правила та видалити їх зі списку.

  Покращення системи автентифікації користувачів та керування пристроями. Для покращення керування пристроями та користувачами в мережі були додані нові можливості.

  • Тепер користувачі можуть автоматично входити до системи за допомогою апаратної адреси (MAC-адреси) пристроїв.
  • < li>Тепер у вікні адміністратора «Активні вузли» є параметр «Виконувати вхід користувача автоматично». Раніше пристрої можна було призначати користувачам лише шляхом ручного введення IP-адреси пристрою.
  • Журнал «Hosts» допоможе адміністратору побачити час входу/виходу користувачів із брандмауера.
  • У вікні «Активні вузли» перераховані MAC-адреси, що дозволяє точніше визначити пристрої в мережі.

  Блокування IP-адрес, не присвоєних DHCP-сервер (в меню Конфігурація -> Параметри безпеки). Ця функція гарантує, що всі пристрої в мережі керуються вами, а також спрощує ідентифікацію пристроїв. Ця опція також додана в пункті меню «Фільтр MAC адрес»

  До трафіку всередині тунелів VPN можна застосовувати правила керування смугою пропускання. (Не відноситься до VPN-клієнтів). Наприклад, при маршрутизації трафіку VoIP через тунель VPN тепер можна встановити підвищений пріоритет голосового зв'язку. Використовуваний раніше алгоритм обробки тунелів VPN не дозволяв застосовувати правила керування смугою пропускання до трафіку тунелю, що передається всередині VPN.

  Оновлення ОС до останньої версії Debian. Завдяки цьому розширився список підтримуваного обладнання та підвищилася продуктивність .

  Множинні імена вузлів у SSL-сертифікатах (з використанням альтернативних імен суб'єктів). Це дозволяє кільком доменам використовувати один SSL-сертифікат. Ця функція особливо корисна при роботі зі зворотним проксі-сервером при необхідності розміщення декількох безпечних веб-вузлів.

  Автоматичне резервне копіювання конфігурації на сервер FTP. Тепер резервне копіювання можна виконувати як на Samepage.io, так і на FTP-сервері. Резервні копії можна також зберігати вручну за допомогою помічника конфігурування.

  Система запобігання вторгненням (IPS) тепер може сканувати трафік IPv6.

  У функції використання динамічних DNS імен включені додаткові можливості для виявлення IP-адрес інтернет шлюзу. До версії 8.3, Kerio Control міг оновлювати записи служб динамічних DNS імен тільки для вказаних мережевих інтерфейсів. Тепер можна оновлювати записи тими IP-адресами інтернет-шлюзу, які можуть бути призначені будь-якому мережному інтерфейсу, що входить до складу групи інтерфейсів, що використовуються для розподілу навантаження на інтернет лінію Kerio Control. Це підвищує надійність віддаленого доступу до опублікованих служб, де підключення до Інтернету регулярно перемикається (наприклад, морські судна). Kerio Control включає наступні служби динамічних DNS: ChangeIP, DynDNS та No-IP.

Інші новини