+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Випущено нову розширену версію - Venta4Net Plus.

Особливості використання версії Venta4Net Plus

Як у звичайній версії Venta4Net, серверна частина програми Venta4Net Plus може взаємодіяти з користувачами, у яких на комп'ютері встановлена ​​клієнтська частина програми (користувачі клієнтської частини). Крім цього, у версії Plus серверна частина може отримувати завдання від користувачів електронною поштою (email-користувачі). Для цього встановлення клієнтської частини на комп'ютер користувача не потрібне. Достатньо мати встановлену поштову програму (наприклад, Windows Mail, Outlook Express). Сервер Venta4Net Plus може одночасно працювати як із користувачами клієнтської частини, так і з email-користувачами.

На відміну від користувачів клієнтської частини, робота email-користувача матиме певні особливості. Ці особливості пов'язані з тим, що перетворення файлу документа в файл факсимільного повідомлення за деякими винятками виконується шляхом запуску асоційованого з цим документом програми та подальшого друку цього документа на віртуальний принтер VENTAFAX.

У користувачів клієнтської частини віртуальний принтер встановлений локально, процес перетворення файлів відбувається прямо на робочому місці, і вони можуть візуально контролювати цей процес у режимі реального часу. У email-користувачів клієнтської частини немає, немає і віртуального принтера, що входить до її складу. Тому файли документів, що надсилаються факсом email-користувачами, перетворюються за допомогою віртуального принтера, встановленого на серверній частині Venta4Net Plus, і процес перетворення в режимі реального часу недоступний візуальному контролю. Email-користувач отримуватиме діагностичні повідомлення від сервера Venta4Net Plus, у тому числі й повідомлення, пов'язані з проблемами перетворення файлів електронною поштою.

Ліцензія Venta4Net Plus включає певну кількість користувачів, яка, у свою чергу, включає користувачів клієнтської частини та email-користувачів. Ви можете вільно вибирати число користувачів того чи іншого типу, але їхня загальна кількість не може перевищувати числа, передбачених ліцензією. У демонстраційній версії кількість користувачів не може бути більшою за три.

Взаємодія email-користувачів із сервером Venta4Net Plus

Сервер Venta4Net Plus включає SMTP-сервер, який отримує електронну пошту від email-користувачів. Надалі ми його називатимемо сервером для вхідної пошти. Налаштування системи докладно описано на сторінці Рекомендації щодо розгортання системи. Наприклад розглянемо варіант, коли у системі створено спеціальний субдомен, наприклад, fax.mydomen.com, і робота електронної пошти налаштована таким чином, що листи, надіслані на поштову скриньку в цьому субдомені, потраплятимуть на SMTP-сервер Venta4Net Plus та оброблятимуться ним.

Отримавши лист, сервер спочатку перевіряє адресу відправника. Якщо відправник не входить до списку авторизованих користувачів, ніяких подальших дій не буде зроблено. Відправник отримає електронною поштою повідомлення про помилку, якби він надіслав листа на неіснуючу адресу.

У другу чергу перевіряється відповідність домену, вказаного в налаштуваннях сервера, домену, вказаному на адресу одержувача.

Далі сервер перевіряє, чи входить розширення прикріпленого файлу до списку дозволених для відправки. Якщо входить, з листа будуть витягнуті всі прикріплені файли для подальшої обробки. Якщо не входить, то відправник отримає електронною поштою повідомлення про помилку окремо для кожного файлу.

Потім перевіряється валідність зазначеного телефонного номера одержувача. Якщо вказано неприпустимий номер телефону, користувач також отримає повідомлення про помилку.

Якщо всі перевірки пройшли успішно, буде сформовано завдання в розкладі. Користувач отримає електронною поштою повідомлення, що підтверджує успішне розміщення завдання у розкладі. Залежно від налаштувань, у повідомлення може бути вкладений файл, поміщений у розклад - результат перетворення вкладеного документа на факсимільний формат.

Прикріплений до листа файл поміщається в розклад безпосередньо, якщо він не потребує перетворення. До таких файлів належать факсимільні файли (з розширенням TIF або PDF, створені засобами VentaFax або Venta4Net), звукові файли (з розширенням WAV та MIX), текстові файли (з розширенням TXT), якщо в Налаштування сервера вказують на використання таких файлів як голосових повідомлень у режимі TTS, файли сценаріїв дистанційного керування (VFA). Якщо прикріплений файл потребує перетворення, буде запущено програму, асоційовану з даним типом файлу для перетворення через друк на віртуальний принтер VENTAFAX. Виняток становлять лише деякі типи файлів, які програма вміє перетворювати самостійно. Якщо вкладених файлів було кілька, то залежно від налаштувань буде сформовано або одне завдання з багатосторінковим факсимільним повідомленням, або створено декілька окремих завдань за кількістю вкладених файлів.

Після успішного надсилання повідомлення користувач отримає повідомлення, що його завдання виконане. Якщо завдання виконати не вдалося, користувачі також надійдуть повідомлення.

Особливості використання сервера як робочого місця

Сервер Venta4Net можна використовувати як робоче місце. Значно меншою мірою ця можливість зручна для сервера Venta4Net Plus, який, на відміну сервера Venta4Net, займається перетворенням файлів email-користувачів. У процесі перетворення на екрані можуть з'являтися вікна асоційованого з документом програми. Зазвичай ці вікна з'являються і після закінчення друку закриваються, не заважаючи подальшій роботі. Але бувають і винятки. Зокрема, головне вікно Adobe Reader залишається на екрані навіть після завершення перетворення PDF-файлів.

Обмеження використання Venta4Net Plus у режимі служби

На додаток до обмежень, описаних у розділі Довідки Робота Venta4Net під час встановлення виконавчого модуля як служби у Windows 7, Vista, XP, 2000 або NT, у версії Venta4Net Plus слідує враховувати таке.

Для перетворення вкладеного файлу на факсимільний формат програма викликає програму, асоційовану з цим типом файлу. Ця програма потім друкує цей файл на принтері VENTAFAX. Це накладає певні обмеження варіанти запуску програми. Одна з умов правильного функціонування в режимі служби є те, що виконавчий модуль (лінк) повинен бути запущений не від імені облікового запису Local System, як це відбувається за умовчанням, а від імені користувача. Цей користувач повинен мати право запускати відповідні асоційовані програми.

Інші новини

Найкраща ціна