+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Випущено бета-версію Dr.Web 10 для файлових серверів UNIX

Нові можливості:

  • Була збільшена швидкість і підвищена надійність роботи компонента drweb-samba-spider, призначеного для виявлення загроз на samba-ресурсах.
  • Оновлено та включено до складу продукту компонент drweb-nss, що використовується для захисту NSS-томів в операційних системах SUSE Linux Enterprise Server.
  • Для посилення контролю антивірусного захисту було додано компонент взаємодії із системами моніторингу drweb-snmpd В даний момент підтримуються системи Cacti, Zabbix, Munin і Nagios. Додано компонент drweb-clamd, що емулює інтерфейс антивірусного демона ClamAV. Цей компонент може використовуватися, наприклад, для захисту ftp-ресурсів.
  • Додано монітор файлової системи drweb-spider, який використовується для виявлення загроз у файловій системі операційних систем GNU/Linux.
  • Додано можливість застосування відкладеної дії над шкідливими об'єктами, виявленими на ресурсах samba. Після їх виявлення дія над файлом відкладається на визначений адміністратором час, а доступ до файлу з загрозою блокується. для керування налаштуваннями програмного комплексу та роботи з виявленими та знешкодженими загрозами.

Інші новини

Найкраща ціна