+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Випущений Dr.Web LiveCD 6.0

У Dr.Web LiveCD внесено цілу низку суттєвих додавань і змін, завдяки яким використання продукту стало ще зручнішим, а допомога ураженій системі – більш швидкою та ефективною.

Було істотно доопрацьовано зовнішній вигляд програми : змінено графічний інтерфейс та фон робочого столу, а також додано Центр управління та Карантин для ізолювання інфікованих та підозрілих файлів. Також у новій версії передбачена система снапшотів, що забезпечує можливість збереження налаштувань та інформації між сесіями.

У новій версії Dr.Web LiveCD є утиліта архівації ZIP, призначена для створення архівів, захищених паролем, а також передбачена можливість оновлення вірусних баз через проксі-сервер.

У числі виправлених помилок – проблема несумісності з апаратним забезпеченням (usb-клавіатури та миші), причина «падіння» браузера Mozilla Firefox через брак пам'яті та помилку, через яку невиліковні файли не видалялися з системи автоматично. Також покращено механізм надсилання підозрілих файлів на аналіз. . Завдяки цьому навіть якщо комп'ютер вже заражений вірусами, його лікування можливе ще до встановлення Dr.Web у систему.

Інші новини

Найкраща ціна