+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вихід другого релізу Renga Architecture

Нові можливості Renga Architecture:

  • Основний акцент даного релізу було зроблено на розробку API та підготовку комплекту SDK. В результаті виконано інтеграцію з Artisan Rendering. Цей модуль підключається у вигляді розширення, що дозволяє виконувати текстурування та рендеринг моделей будівель та споруд, спроектованих у Renga Architecture. Про умови поширення Artisan Rendering for Renga Architecture та дату початку поставок буде повідомлено додатково.
  • Одним з перших побажань користувачів Renga Architecture була можливість фотореалістичної візуалізації моделей, і вона стане доступною за допомогою модуля Artisan Rendering, що підключається до Renga. Одночасно це приклад використання API, і відповідь на побажання.
  • У Renga Architecture з'явиться команда синхронізації з Artisan Rendering для подальшого призначення текстур, освітлення та власне рендерингу моделі.
  • До набору будівельних елементів і конструкцій, що створюються в Renga Architecture, додалися фундаменти (окремо стоять і стрічкові). Тепер користувачі зможуть опрацьовувати проект і на рівні "нульового" циклу. У наступних релізах у складі Renga Architecture з'являться інші елементи роботи з будівельними конструкціями. А в другій половині 2016 року буде випущено окрему систему проектування будівельних конструкцій Renga Structure. Серед неї новинок Renga Architecture відзначимо створення отворів у покрівлі та побудову покрівлі «подібно». З такими завданнями архітекторові часто доводиться стикатися у процесі опрацювання варіантів покрівель. За допомогою Renga можна зробити отвір під димову трубу або блок вентиляційних каналів. А сегменти покрівлі створюються набагато швидше вказівкою на існуючі стіни або інші об'єкти.
  • У новому релізі Renga Architecture враховано багато пропозицій користувачів, зокрема: відображення поточного рівня у об'єктів з можливістю його зміни, можливість задати негативний відносний рівень у об'єктів, можливість Приховати/Показати один/групу об'єктів.
  • Зростає порозуміння Renga та з міжнародними форматами даних: у системі з'явилася панель властивостей IFC-об'єктів та можливість імпорту матеріалів IFC-об'єктів.

 

Інші новини

Найкраща ціна