+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вихід нової версії WinZip 19

Архівуйте, захищайте, надсилайте та керуйте файлами, де б ви не знаходилися, за допомогою утиліти для роботи з архівами  WinZip 19.

Нові можливості WinZip 19.

Створювати архіви стало ще простіше. Вбудовані функції роботи з локальними та хмарними файлами дозволяють шукати та вибирати необхідні файли, не виходячи з програми WinZip. Завдяки підтримці сенсорного керування програмою WinZip можна використовувати будь-який комп'ютер або пристрій із сенсорним екраном. WinZip 19 оптимізовано для роботи з пристроями 2-в-1 та автоматично змінює свій інтерфейс залежно від того, в якому режимі використовується ваш пристрій: у режимі планшета чи ноутбука.
Широкий вибір функцій роботи з файлами. Функції роботи з файлами вбудовані в інтерфейс нової програми WinZip 19, що дозволяє заощаджувати час. Копіюйте, переміщуйте, перейменовуйте та видаляйте локальні, мережеві та хмарні файли з легкістю. Відкрийте, редагуйте та роздруковуйте локальні файли. Перевіряйте кількість вільного місця на своїх пристроях та у хмарних сервісах. Все це і не тільки тепер можна зробити прямо у WinZip.
Змінюйте інтерфейс під себе. Змінюйте інтерфейс WinZip 19, щоб приховати або відобразити певні функції. Функції архівації WinZip 19 відображаються за замовчуванням, але при необхідності можна легко увімкнути панель роботи з файлами. Подобається звичний WinZip? Одне клацання мишею — і перед вами знайомий стрічковий інтерфейс.
Швидкий пошук потрібних функцій. З новою контекстно-залежною панеллю інструментів, що змінюється в залежності від виконуваного завдання, програма WinZip стала динамічною, як ніколи раніше. Наприклад, при архівації файлів функції "Зберегти" та "Надіслати" з'являються автоматично, і ви можете швидко вибрати місце призначення для архіву.
Більше можливостей для перетворення файлів. Вибрати або змінити налаштування під час перетворення на PDF, зміни розміру фотографій, додавання водяних знаків або шифрування можна до, під час або після створення архіву. Крім цього, можна вибрати, чи будуть налаштування застосовані до всіх файлів архіву або тільки до деяких з них.
Проста передача даних. хмарні служби, сервіси миттєвих повідомлень та популярні соціальні мережі.

Інші новини

Найкраща ціна