+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вихід нової російської версії progeCAD 2011 Professional

progeCAD 2011 пропонує інструменти Express Tools, ACIS твердотільне моделювання, фотореалістичний рендеринг, градієнтна заливка, багатокутні краєвиди в просторі листа, інтеграція Google Earth, друк у файли (PDF з підтримкою шарів, DWF, JPG), імпорт PDF у DWG з підтримкою шарів, можливість обробки растрових зображень, імпорт растру у вектор, об'єктне відстеження, контроль правопису, полярне відстеження та швидке нанесення розмірів. Три мови програмування (Лісп, C++ і VBA), прямий доступ до об'єктів OLE-автоматизації через COM інтерфейс. вихідним форматом progeCAD, забезпечує незрівнянну сумісність з Автокад, знімаючи необхідність конвертації файлів.

progeCAD дозволяє експортувати креслярські файли в будь-які попередні версії Автокад, починаючи з версії 2.5 і аж до версії Автокад 2012 як DWG, так і DXF. Так як креслення спочатку створюються у форматі DWG, використання файлів в Автокад відбувається без втрати важливої ​​інформації. . progeCAD 2011 надає ряд своїх ексклюзивних інструментів для підвищення продуктивності при створенні проекту.

Всі зручності підписки iCARE! користі із програмного забезпечення. Скоротіть витрати на оновлення:

· Software — всі оновлення поточної версії progeCAD, а також наступну версію програми (e.g. Справжні iCARE Передплатники отримають progeCAD 2012 безкоштовно).

· Support — технічна допомога через Інтернет із новою системою підтримки користувачів через «тикети», email, чат, а також віддалену підтримку користувачів.

Інші новини

Найкраща ціна