+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вихід Corel® VideoStudio® X8

У новій версії додані різні програмні оптимізації та нові функції, що дозволяють повністю реалізувати творчі задуми відеоаматорів щодо створення ефектних роликів професійної якості, що запам'ятовуються. Оновлений пакет VideoStudio X8 запропонує покращену продуктивність, нові інструменти та інтелектуальні функції і, у тому числі стоп-кадр Freeze Frame, каші Video Masking, автоматичне приглушення фонового звуку Audio Ducking для створення високоякісного звукового супроводу, апаратно прискорену обробку відео Core 5 -го покоління, що гарантує чотириразове прискорення Новий програмний пакет Corel VideoStudio X8 може вважатися найбільш функціональним і при цьому простим у використанні додатком для редагування відео та нелінійного монтажу рівня аматорського застосування.

Нові можливості VideoStudio X8:

  • Створюйте ефектні унікальні плани. За допомогою нової функції творчого накладання можна досягати цікавих візуальних ефектів, недоступних у попередніх версіях. Тепер можна гнучко налаштовувати злиття об'єктів, що накладаються з задником, а також використовувати нові можливості Add («Додати») , Multiple («Множинне») і Grey Key («Сірий ключ») для отримання ефектів напівпрозорості та злиття кольорів. Спеціальні трафарети та каші зможуть приховати або показати окремі частини кадру, що також дозволить створювати цікаві спецефекти.
  • Перетворюйте титри у файл із альфа-каналом. Трансформувавши текст і графіку в титрах у зображення або анімацію з альфа-каналом, можна скористатися абсолютно новою функцією творчого накладання, що з'явилася у VideoStudio X8, щоб створити приголомшливі титри, додати проекту унікальний та професійний дизайн.
  • Стоп-кадр Freeze frame. Тимчасово зупинивши відтворення відео, можна максимально акцентувати окремий кадр. VideoStudio X8 дозволяє вибрати будь-який кадр і встановити бажаний час зупинки відео. . Проста у застосуванні функція відстеження руху допоможе вибрати і відстежити об'єкти, що рухаються в кадрі, прив'язати до них потрібні елементи, такі як текст або графіка.
  • Покращено захоплення зображення з екрана Screen Capture. Нова функція захоплення дозволяє записувати як системний аудіопотік, і звук через мікрофон. Функція Screen Capture тепер сумісна з Snap View у Windows 8, що робить можливим запис роботи кількох програм Windows.
  • Додаткові додатки для творчості. До оновленого пакету Corel VideoStudio X8 тепер входять такі додатки та розширення: NewBlue Video Essentials II з 10 новими плагінами для створення віньеток, посилення кольору та ін., ScoreFitter® з колекцією звукових супроводів, що не вимагають ліцензійних відрахувань і пісень, які автоматично підганяються під тривалість відеоролика користувача, а також 17 не вимагаючих ліцензійних відрахувань музичних записів від Triple Scoop Music.

Інтелектуальні функції нового рівня:

  • Функція Audio Ducking дозволяє збалансувати рівень діалогів та голосового супроводу з фоновими звуками, що зробить звук у відеоролику професійним та чітким. Audio Ducking автоматично визначає звук або мовлення та відповідно приглушує фонові звуки. У налаштуваннях Audio Ducking можна задати рівень приглушення та чутливості розпізнавання мови для досягнення бажаного результату. Прев'ю ролика в Бібліотеці відображає позначку, коли він був задіяний, що дозволяє уникнути повторного використання матеріалу. Функція Multiple Projects Editing уможливить багаторазове застосування вмісту проектів, дозволить зберігати і знову використовувати в майбутніх проектах індивідуально налаштовані фільтри та переходи. папки з мультимедійними файлами до інтуїтивної бібліотеки. Крім того, файли в бібліотеці відображаються у вигляді списку, в якому також тепер доступна додаткова інформація, у тому числі роздільна здатність, частота кадрів, час початку та кінця відео.

Зростання продуктивності та розширення сумісностіПокращено апаратне прискорення обробки відео 4К оптимізовано для процесорів Intel Core 5-го покоління, що забезпечує більш ніж чотириразовий приріст продуктивності. Також зросла загальна продуктивність при відтворенні відео у форматі високої роздільної здатності Full HD, що дозволяє одночасно відтворювати більшу кількість роликів.
Покращена підтримка форматів відео, зокрема, забезпечує імпорт файлів MKV. VideoStudio X8 тепер дозволяє експортувати відео у файл MOV (у форматі H.264) на додаток до традиційних форматів AVI, MPEG-2, MPEG-4, QuickTime, WebM, Windows Media Format, HTML5 та інших.

Для тих користувачів, яким для реалізації творчих ідей потрібні потужніші засоби редагування відео, призначений розширений пакет VideoStudio Ultimate X8, який на додаток до всіх можливостей VideoStudio Pro X8 включає колекцію складніших спеціальних ефектів та додаткових програм від компаній proDAD, 

Інші новини

Найкраща ціна