+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Вихід Антивірусу Dr.Web 10.0 для файлових серверів Windows

Тепер Dr.Web для файлових серверів Windows здатний детектувати нові модифікації троянців, зокрема сімейств Trojan.Encoder і Trojan.Inject, засобами поведінкового аналізатора Dr.Web Process Heuristic, що виявляє схожість поведінки багатьох шкідливих програм.

>

У новій версії продукту передбачено механізм захисту даних від пошкодження: адміністратор може завчасно вибрати потрібні каталоги і створити захищені копії даних, що містяться в них, з можливістю подальшого відновлення з цих копій. Надалі технологія захисту від втрати даних дозволяє зберігати зміни, які були внесені в оригінальні файли, — через заданий часовий інтервал або вручну, за командою. Web Security Space, включені в нову версію Антивірусу Dr.Web для файлових серверів Windows.

Було забезпечено можливість блокування роботи пристроїв серверної станції за класом та апаратною шиною, що дозволяє запобігти підключенню небажаних пристроїв. Разом з тим з'явилися нові опції блокування: «Обмежити доступ до змінних носіїв» для блокування флеш-накопичувачів, що підключаються, «Блокувати відправлення завдань на принтер» для повного блокування доступу до друку файлів, «Забороняти передачу даних по мережі» для блокування всіх мережевих з'єднань на серверної станції. Крім того, тепер можливе блокування зміни системного часу, а також зміни часового поясу.

У новій версії застосовано комплексний аналізатор упакованих загроз, що дозволяє в реальному часі на початку активності шкідливого процесу розпізнати його наявними сигнатурними записами Dr. Web. Це значно підвищує рівень детектування нібито «нових» загроз, які можуть бути вже відомі вірусній базі Dr.Web, але упаковані новим способом у розрахунку на те, що антивірус їх не розпізнає. розрядні операційні системи.

За рахунок кардинально переробленої внутрішньої підсистеми перевірки у файловому моніторі SpIDer Guard було підвищено продуктивність Dr.Web на машинах з інтенсивним файловим потоком, що актуально для розрахованих на багато користувачів файлових серверів.

При інсталяції продукту інсталяційний пакет тепер розпаковує тільки ту частину репозиторію, яка відповідає «бітності» системи, що захищається, що зменшує обсяг займаного на диску простору. .

Ряд кардинальних змін торкнувся інтерфейс програми. Головне меню було перероблено для того, щоб усі необхідні у повсякденній роботі елементи стали максимально доступні адміністратору. Спрощена й зміна налаштувань: тепер вони застосовуються «на льоту», досить просто ввести дані або змінити положення перемикачів. Тепер можна вимкнути компоненти захисту без введення CAPTCHA. Нотифікації про виявлення загроз або проблеми в роботі продукту стали наочнішими, а система їх налаштування була спрощена – оповіщення згруповані в 4 основних типи: малозначні, важливі, повідомлення про загрози та критичні.

Інші новини

Найкраща ціна