+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Виграйте подорож на Microsoft 2019 Hackathon. Беріть участь у конкурсі INSIDERS2CAMPUS 2019

Виграйте подорож до Microsoft 2019 Hackathon. Беріть участь у конкурсі INSIDERS2CAMPUS 2019

Виграйте подорож до Microsoft 2019 Hackathon. Вперше учасники Програми попередньої оцінки вирушать до Редмонда, де зможуть попрацювати пліч-о-пліч із співробітниками Microsoft. УЧАСТЬ У КОНКУРСІ INSIDERS2CAMPUS 2019

Програма попередньої оцінки Windows

Приєднуйтесь до мільйонів людей по всьому світу, щоб допомогти у створенні нової ОС Windows 10.

Ви визначаєте майбутнє Windows

Довідайте першими про нові функції Windows. Дізнайтеся нове, розширюйте свою мережу та отримуйте доступ до ексклюзивних технологій Microsoft.

1. Реєстрація

Приєднуйтесь до Програми попередньої оцінки Windows, використовуючи особистий або робочий обліковий запис.

2. Встановлення

Встановіть Windows 10 Insider Preview та почніть вивчати нові функції.

3. Відгуки

Залишайте свої відгуки. Розкажіть нам, як ми можемо зробити Windows ще кращим

1. Реєстрація

Передусім для встановлення попередньої збірки Windows 10 Insider Preview необхідно зареєструватися як учасник Програми попередньої оцінки Windows. (Ви вже зареєстровані? Перейдіть до кроку 2.)

Використовуйте обліковий запис, який ви використовуєте для інших служб Microsoft, наприклад Hotmail. Якщо у вас ще немає облікового запису Microsoft, його можна легко створити. Створіть обліковий запис Microsoft.

Ви також можете зареєструватися, використовуючи робочий обліковий запис. У цьому випадку ви зможете скористатися додатковими перевагами Програми попередньої оцінки Windows для бізнесу.

2. Install

  1. Відкрийте Параметри учасника програми попередньої оцінки Windows (на комп'ютері під керуванням Windows 10 виберіть Пуск > Настройки > Оновлення та безпека > Програма попередньої оцінки Windows). Ця настройка відображається, лише якщо у вас є права адміністратора.1
  2. Натисніть Початок роботи і вкажіть обліковий запис, який використовувався для реєстрації в Програмі попередньої оцінки Windows.
  3. Виконайте прості дії для завершення інсталяції.
    • ПРИМІТКА. Коло раннього доступу вибрано за замовчуванням. Перевірте, яке коло потрібно вибрати. Опис різних кіл та критерії представлені тут.
  4. Перейдіть до розділу Установки > Оновлення та безпека і натисніть Перевірити наявність оновлень для завершення інсталяції.

3. Відгуки

Після того, як ви вивчите функціональні можливості попереднього складання Insider Preview, використовуйте програму "Центр відгуків", щоб поділитися з нами своїми враженнями і допомогти нам зробити Windows ще кращим для вас і для користувачів у всьому світі. Відгуки, які Ви залишаєте в Центрі відгуків, надсилають безпосередньо нашим інженерам. У Центрі відгуків також можна отримати доступ до новин, квестів, спільноти та інших ресурсів Програми попередньої оцінки.

Інші новини