+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Зустрічайте нову версію персональної системи захисту інформації Secret Disk 5!

Secret Disk 5 успадкував все найкраще від своїх попередників - SD4 і SD4WG, - додавши до їх можливостей чималий функціонал. І це не просто номер версії, а принципово оновлений програмний продукт.

Підтримка операційних систем розширена до MS Windows 10. Продукт готовий до встановлення на сенсорні планшети, що підтримують Absolute Pointer Protocol. А головне – продукт почав змінюватися зсередини: вже на новій платформі поступово удосконалюватимуться алгоритми шифрування, інтерфейс набуде прості та зручні в експлуатації риси та стане значно ергономічнішим.

Розширення функціоналу дозволяє зробити Secret Disk 5 частиною корпоративної структури великих підприємств, застосовуючи його для позадомінних комп'ютерів. Наприклад, функція "Шифрування папок" захищає дані користувача навіть у тих випадках, коли зловмисник намагається отримати доступ до даних, проникаючи в комп'ютер під час відкритої сесії користувача. Таким чином, дана функція дає можливість в один і той же час власнику бачити розшифровані дані, а решті – їх зашифрований вигляд.

Захищені контейнери. У користувачів тепер є можливість передавати зашифровані дані на комп'ютери, де не встановлено Secret Disk 5. Для роботи з цими даними на іншому комп'ютері не потрібно встановлення Secret Disk 5. Можна вносити зміни, додавати нові дані і повертати дані власнику в захищеному вигляді. Нова схема ліцензування орієнтована на час використання: ліцензії за замовчуванням випускаються на 1 або 10 років. Заміна ліцензії після закінчення терміну дії здійснюється вручну самими користувачами – настільки просто все реалізовано.

Інші новини

Найкраща ціна