+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вперше оператор переніс програми з мейнфреймів у приватну хмару без переписування та перекомпіляції коду

Вперше оператор переніс програми з мейнфреймів у приватну хмару без переписування та перекомпіляції коду

Swisscom повідомила про перенесення додатків із мейнфреймів в приватну хмару без переписування та перекомпіляції коду. Швейцарський оператор стверджує, що він зробив це першим у телекомунікаційній галузі.

Як пише портал Computer Business Review, на сервери з процесорною архітектурою x86 було перекинуто всі критично важливі програми та дані, що зберігаються на мейнфреймах. Перенесення торкнулося зокрема систем управління білінгом та адміністрування абонентських ліній широкосмугового зв'язку, а також географічної та адресної інформації. Всі робочі процеси запущені у власній хмарі Swisscom і працюють на обладнанні з продуктивністю 2500 млн. інструкцій за секунду (MIPS).

Міграція відбулася за участю компанії LzLabs, яка у проекті використала свою контейнерну технологію Software Defined Mainframe. Вона запускається на відкритих системах без необхідності перекомпіляції чи перетворення типів даних.

Вернер Пфаффлі (Werner Pfaffli), який відповідав за обслуговування мейнфреймів у Swisscoms, залишає компанію, а перед своїм відходом він вирішив розгорнути сучасну архітектуру і передати її своєму наступнику, зазначає видання. Завдяки цьому проекту оператор зможе скоротити ІТ-витрати на 60%.

Software Defined Mainframe дозволяє розбивати програми на частини, які можна переміщати крок за кроком, щоб мінімізувати ризик, при цьому дані в програмах залишаються незмінними. Аналітики IDC називають технологію «точним відтворенням підсистем мейнфреймів».

За словами директора з маркетингу LzLabs Дейла Веккіо (Dale Vecchio), багато організацій давно хочуть відійти від мейнфреймів через кілька причин. Серед них — зниження числа фахівців із цього обладнання та розвиток можливості в галузі хмарних обчислень та x86-архітектури.

Інші новини