+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Vmware: Тільки чверть провідних компаній по регіону EMEA впевнені у надійності своєї системи інформаційної безпеки

Vmware: Лише чверть провідних компаній у регіоні EMEA впевнені у надійності своєї системи інформаційної безпеки

Тільки чверть (25%) провідних компаній у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід, Африка) впевнені у надійності своєї системи інформаційної безпеки. Ці дані були отримані Vmware у рамках спільного дослідження з Forbes Insights.

Майже три чверті (70%) лідерів ринку та фахівців з інформаційної безпеки вважають, що рішення, які їхня організація застосовує для захисту своїх систем, застаріли. При цьому 42% опитаних зазначають, що за минулий рік їхня компанія придбала нові інструменти, спрямовані на боротьбу з потенційними загрозами. 75% респондентів планують збільшити витрати на виявлення та ідентифікацію атак. При цьому 20% учасників дослідження повідомили, що їхня організація вже застосовує 26 і більше рішень для безпеки.

Незважаючи на те, що компанії продовжують нарощувати інвестиції на захист систем, лише 13% ІТ-фахівців стверджують, що вирішення проблем, пов'язаних з кібербезпекою, займає менше одного тижня. У сучасному світі, де обробка даних здійснюється в режимі реального часу, кількість інтернет-користувачів щодня збільшується більш ніж на 1 млн осіб, а більша частина операцій проходить через додатки за лічені секунди, такий повільний відгук становить серйозну небезпеку.

Особливо драматичним є те, що багато компаній стикаються з парадоксом продуктивності, коли витрати на ІБ зростають, а ефективність — ні. Так, 96% опитаних планують запровадити нові ІБ рішення протягом трьох найближчих років.

Дослідження, в якому взяли участь 650 компаній Європи, Близького Сходу та Африки, дозволило виявити небезпечну тенденцію: для боротьби з Новими кіберзагрозами підприємства використовують повільні та неефективні методи. При цьому, за даними Європейського союзу, масштаби економічних наслідків кіберзлочинності збільшились уп'ятеро порівняно з 2013 р.

Підхід до безпеки, що склався, призвів до того, що організації все частіше вважають себе незахищеними перед обличчям кіберзагроз. Лише чверть (26,6%) респондентів заявили, що повністю впевнені у надійності своїх хмарних розгортань. І лише 23,3% опитаних впевнені у готовності своїх співробітників вирішувати проблеми, пов'язані з безпекою.

Керівники компаній та їхні команди з безпеки абсолютно по-різному уявляють собі прогрес та спільну роботу у сфері боротьби з кіберзагрозами. Всього 36% ІТ-фахівців вважають, що керівники вищої ланки їхніх підприємств досить чуйні і беруть активну участь у вирішенні проблем такого роду. В теж 27% керівників заявляють, що приділяють значну увагу спільній роботі в галузі забезпечення кібербезпеки. Із цим твердженням відповідно до всього 16% опитаних професіоналів у галузі інформаційної безпеки.

Інші новини