+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware повідомила про придбання Bitnami

VMware повідомила про придбання Bitnami

VMware повідомила про придбання Bitnami, але вартість та інші умови угоди розкривати не стала. На момент оголошення про продаж Bitnami компанія залучила загалом $1,1 млн інвестицій.

За словами виконавчого віце-президента зі стратегії та корпоративного розвитку, керівника підрозділу VMware Telco NFV Group, компанія зможе прискорити розвиток багатохмарних рішень та технологій Kubernetes завдяки поглинанню Bitnami.

Каталог пакетних програм Bitnami дозволяє розробникам швидко та легко розгортати програмне забезпечення з відкритим та закритим вихідним кодом на провідних хмарних платформах, а також на власних серверах

Розробки Bitnami допоможуть користувачам продуктів VMware спростити використання додатків у гібридних середовищах — від платформи VMware Cloud on AWS до партнерських хмарних систем у рамках програми VMware Cloud Provider.

Голова підрозділу VMware Cloud Services Business каже, що компанія співпрацювала з Bitnami, а поглинання стало «природним наступним кроком», який дозволить клієнтам використовувати платформу VMware та публічну хмару для створення нових додатків, незалежно від того, чи задіятимуть вони контейнери, технології. Vmware, хмарні компоненти Kubernetes або віртуальні машини.

VMware планує підтримувати партнерські зв'язки, які Bitnami сформувала із хмарними провайдерами. Також VMware просуватиме розробки Bitnami через партнерів та збереже безкоштовну версію бібліотеки додатків Bitnami. Стартап буде повністю інтегрований із VMware.

У Bitnami заявляють, що до травня 2019 року попередньо налаштовані програми компанії використовуються у мільйонах проектах по всьому світу

Bitnami – це бібліотека серверних програм та середовищ розробки, які можуть бути встановлені на ноутбуці, на віртуальній машині або у хмарі. Програми від Bitnami відрізняються цілісністю, захищеністю, своєчасними оновленнями та оптимізацією для роботи на будь-якій платформі. Компанія дбає про компіляцію та конфігурування самих програм та всіх залежних компонентів (сторонніх бібліотек, мовних модулів, баз даних), тому програми працюють відразу після встановлення. Штаб-квартира Bitnami знаходиться у Сан-Франциско (Каліфорнія), а основний центр розробки – у Севільї (Іспанія).

Інші новини