+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware Сloud - VMware представила нові та розширені пропозиції для хмарного середовища

VMware Сloud - VMware представила нові та розширені пропозиції для хмарного середовища

VMware представила нові та розширені пропозиції для хмарних середовищ, розроблені для задоволення унікальних потреб традиційних та сучасних додатків. VMware розширює можливості ІТ-операторів, розробників, адміністраторів інфраструктури користувача та фахівців з безпеки за допомогою гібридної хмарної платформи. Рішення дозволяє створювати та запускати програми, а також керувати ними в єдиній інфраструктурі, вибираючи між власним дата-центром, публічною хмарою або інфраструктурою периферійних обчислень.

За допомогою гібридної хмарної платформи VMware замовники можуть здійснювати міграцію та модернізацію додатків у дата-центрах, хмарних середовищах та периферійних системах однаково, що спрощує процеси планування, розгортання та експлуатації в хмарі та знижує загальні витрати.

Гібридна хмара — це новий стандарт для підприємства. Майже дві третини замовників хмарних технологій шукають єдину модель, яка охоплює дата-центр, хмару та периферію (за даними дослідження VMware Cloud Journey 2018). ІТ-департаменти підприємств все частіше звертаються до гібридної хмари, щоб забезпечити оптимальне середовище для всіх своїх програм.

Гібридна хмара відкриває перед компаніями безпрецедентні можливості щодо використання практично безмежних ресурсів у ЦОД, хмарах та периферійних системах. Тепер підприємства можуть запускати робочі навантаження там, де потрібно, безшовно переносити робочі навантаження, отримувати глобальний доступ до ресурсів та задовольняти потреби нових та існуючих додатків. Все це можливо без додаткових витрат, зусиль чи ризиків, пов'язаних із рефакторингом додатків. Така архітектура гібридних ІТ можлива лише за однаковості та узгодженості інфраструктури обчислень, мереж та зберігання, а також моделей та засобів експлуатації.

VMware Сloud втілює майбутнє гібридних ІТ та допомагає замовникам задовольняти вимоги додатків, надаючи гібридну хмару як платформу. VMware створює унікальну гібридну хмарну платформу, що охоплює всі основні публічні хмари: AWS, Azure, Google Cloud, IBM Cloud та понад 60 партнерів VMware Cloud Verified по всьому світу. Понад 70 мільйонів програм функціонують на базі VMware, з них 10 мільйонів перебувають у хмарі. Програми запускаються у більш ніж 10 000 центрах обробки даних, що знаходяться під керуванням провайдерів VMware Cloud.

«Гібридна хмара підтримує розвиток компаній і відкриває їм доступ до неймовірних інновацій майбутнього, – відзначив виконавчий директор з продуктів та послуг VMware. - Жоден із виробників не пропонує настільки широкий і повноцінний спектр можливостей для гібридної хмари, як VMware. Наша гібридна хмарна платформа повністю відповідає вимогам замовників, що ще більше зміцнить наше лідерство у сфері хмарних обчислень, оскільки ми забезпечуємо безпрецедентний рівень однаковості інфраструктури та експлуатації, від центру обробки даних до хмари і до периферії».

VMware Hybrid Cloud Operations пропонує клієнтам простоту управління системами та додатками за рахунок автоматизації, контролю витрат та ресурсів, забезпечення нормативної відповідності, безпеки та прозорості. До нових функцій VMware Hybrid Cloud Operations можна віднести.

Самоврядування. У міру розгортання додатків у гібридних хмарах, критично важливі Завдання, такі як планування обчислювальних потужностей, управління продуктивністю, усунення несправностей та забезпечення відповідності, стають все більш складними. Рішення VMware vRealize Operations 8.0 оптимізовано під новий світ експлуатації гібридних хмар. Функціонал рішення включає нові та розширені можливості щодо впровадження моделі самоврядних гібридних хмар та гіперконвергентної інфраструктури (HCI), а також моніторингу мультихмарних середовищ. В останньому релізі з'явилася постійна оптимізація продуктивності на основі аналізу цілей користувачів, ще ефективніше управління потужностями та інтелектуальна система відновлення після збоїв. Також реліз містить вбудовані засоби контролю нормативної відповідності та конфігурацій. Ці можливості дозволяють замовникам керувати множинними хмарними ресурсами та додатками за допомогою одного й того ж програмного забезпечення, яке вони використовують для керування власним ЦОД.

Автоматизація для гібридної хмари. VMware vRealize Automation 8.0 дозволить ІТ та DevOps автоматизувати розгортання та завдання експлуатації «другого дня» для складних додатків, віртуальних машин та контейнерів у будь-якій хмарі. Рішення підвищує експлуатаційну гнучкість та ефективність розробки за рахунок нових можливостей, що спрощують застосування рішення; підвищує рівень зручності для користувачів та готовність до роботи у мультихмарному середовищі завдяки широким можливостям для розширення в рамках VMware Cloud on AWS та у всіх великих публічних хмарах, а також оптимізованим засобам інтеграції з ServiceNow, Terraform та Git. Рішення побудовано на базі мікросервісної архітектури із застосуванням контейнерів, зручно та просто в установці, а також відрізняється високим рівнем доступності та високою продуктивністю.

Закінчена платформа управління хмарою. Пакет VMware vRealize Suite 2019 є інтегрованим рішенням з vRealize Automation 8.0 і vRealize Operations 8.0, що реалізує замкнутий цикл постійної оптимізації продуктивності, спрощення експлуатації та зниження витрат на ІТ. Включення редакції VMware vCloud Suite 2019 Platinum до складу пропозиції vRealize Suite 2019 дозволяє підвищити прозорість контексту оточення додатків та їх роботи для команд експлуатації ІТ, що, у свою чергу, забезпечує точну ідентифікацію усунення загроз інформаційній безпеці в реальному часі.

Дотримання регуляторних вимог та контроль витрат у гібридній хмарі. CloudHealth - це провідна платформа управління мультихмарним середовищем, що реалізує нагляд, виконання вимог корпоративної політики та контроль витрат. CloudHealth управляє більш ніж 8 мільярдами доларів витрат у публічних хмарах для більш ніж 5000 клієнтів. CloudHealth Hybrid – новий сервіс, який розширює вже реалізовані функції оптимізації витрат, управління оцінкою міграції та забезпечення безпеки, які CloudHealth пропонує для публічних хмарних середовищ, підключених до гібридних хмарних середовищ VMware. Клієнти зможуть виключити непотрібні витрати на хмари та надати користувачам звіти про фактичні витрати (у вигляді порівняльного аналізу) завдяки прозорості всіх витрат на хмари та збору даних про вартість/споживання/продуктивність. За допомогою CloudHealth Hybrid організації зможуть на основі інформації про витрати/продуктивність прискорити міграцію та оптимізувати хмарну інфраструктуру для кожного типу робочих навантажень. Можливість створення регламентів для коректного використання ресурсів гібридної хмари та розсилки повідомлень у разі їх порушення забезпечує гнучкість при повному дотриманні політик для запобігання використанню несанкціонованих сервісів та виникнення вразливостей.

Система моніторингу рівня підприємства. Wavefront by VMware забезпечує повне та інтегроване уявлення рівня підприємства від додатка до інфраструктури у будь-якому хмарному середовищі, розширюючи можливості DevOps, Kubernetes та експлуатації контейнерів, а також команд розробників з усунення несправностей у роботі додатків та швидшого виявлення їх причин. Завдяки новій корпоративній панелі моніторингу з графічним інтерфейсом Wavefront спрощує процес усунення несправностей та скорочує необхідний для цього час за рахунок автоматизації, що запускається за допомогою гранулярних оповіщень. Моніторинг Kubernetes покращено за допомогою сервісу автоматичного виявлення компонентів програми та інфраструктури, що дозволяє швидко реалізувати стандартні панелі відображення. Wavefront може відстежувати та обслуговувати понад 200 000 одночасно працюючих контейнерів. Крім того, Wavefront посилює моніторинг додатків, додаючи журнали трасування у функцію розподіленого трасування. Це забезпечує можливості масштабного контролю стану та продуктивності Kubernetes, контейнеризованих додатків та мікросервісів.

VMware Cloud Marketplace на базі Bitnami. VMware Cloud Marketplace надає замовникам можливості пошуку та розгортання перевірених сторонніх рішень для платформ VMware у публічних, приватних та гібридних хмарних середовищах. Сьогодні цей сервіс доступний для VMware Cloud on AWS та VMware Cloud Provider Partners. Тепер клієнти можуть переглядати, фільтрувати та вибирати потрібні спеціалізовані інструменти з цілого каталогу, який, в тому числі, включає сотні рішень з відкритим вихідним кодом від Bitnami. Стороннім виробникам тепер зручніше пропонувати свої продукти для користувачів рішень та платформ VMware по всьому світу. В даний час VMware Cloud Marketplace відповідає різним вимогам до варіантів використання, таких як резервне копіювання та безпека, для чого використовуються сторонні IVS-рішення та популярні варіанти з відкритим вихідним кодом.

Хмарна міграція. VMware HCX — провідна платформа для забезпечення мобільності додатків, що реалізує переносимість та міграцію у хмарних середовищах для різних сценаріїв: між локальними розгортаннями, з локальної в хмару або з хмари до локальної. Хмарні сервіси міграції, побудовані на базі технології VMware HCX, спрощують складні завдання, пов'язані з ідентифікацією, плануванням та перенесенням додатків у будь-яку гібридну. хмара. Нові можливості хмарної міграції доступні сьогодні в консолі управління Cloud Console для VMware Cloud on AWS. Надалі планується, що ці можливості стануть доступними і на інших платформах також, таких як VMware Cloud on AWS Outposts та VMware Cloud on Dell EMC.

Аварійне відновлення-як-послуга та захист даних. VMware співпрацює з Dell EMC по ряду напрямків, щоб надати клієнтам ширший вибір рішень у сфері аварійного відновлення як послуги та захисту даних. Насамперед компанії працюють над новим DRaaS-рішенням на базі AWS S3 для VMware Cloud on AWS. Крім того, VMware та Dell EMC планують співпрацю з розробки найкращих у своєму класі рішень щодо захисту даних, які Dell EMC зможе пропонувати для робочих навантажень, що працюють на платформах VMware у приватних, гібридних та периферійних хмарних середовищах.

Проактивна підтримка. VMware Skyline, розроблена VMware Global Services – це технологія попереджувальної підтримки, доступна клієнтам з чинними контрактами Production Support або Premier Services. Skyline автоматично та безпечно збирає, агрегує та аналізує дані про параметри роботи рішень VMware, щоб завчасно виявляти потенційні проблеми та скорочувати час їх усунення. Skyline додає нові засоби проактивної підтримки, включаючи автоматизовані перевірки сумісності програмного забезпечення, автоматизоване завантаження пакетів файлів журналів для Horizon версій 7.10 і вище через Log Assist, а також інтеграцію з Support Assist від Dell EMC, тим самим розширюючи функціональність проактивної підтримки користувачів продуктів VMware і Dell . VMware Skyline входить до пакетів технічної підтримки рівнів Production та Premier Support. Клієнти, які використовують підписку Premier Support отримають доступ до покращених засобів складання звітності та підтримки силами виділених фахівців сервісної служби.

VMware Cloud Foundation реалізує платформу гібридної хмари, яка може використовуватися з усіма великими публічними хмарними середовищами: AWS, Azure, Google Cloud, IBM Cloud, а також з рішеннями більш ніж 60 партнерів по всьому світу, які мають статус VMware Cloud Verified. Сьогодні VMware анонсує випуск таких рішень.

VMware Cloud on Dell EMC: VMware Cloud on Dell EMC - це простий спосіб отримати безпечну та масштабовану інфраструктуру, що надається як послуга і розгортається в локальних та периферійних ЦОД замовників. Ця пропозиція розроблена спільно командами VMware та Dell Technologies і тепер доступна в США. VMware Cloud on Dell EMC – це ядро ​​рішення для хмарних ЦОД-як-послуги від Dell Technologies, представленого на Dell Technologies World 2019. VMware Cloud on Dell EMC об'єднує високопродуктивне програмне забезпечення для організації обчислень, сховищ даних та мереж на основі VMware vSphere, vSAN і NSX, надійно інтегроване з гіперконвергентною інфраструктурою VxRail від Dell EMC. Цей хмарний сервіс, який повністю керується силами VMware та поєднує в собі простоту, гнучкість та економічність публічної хмари з безпекою, контрольованістю та продуктивністю локальної інфраструктури.

VMware Cloud on AWS: VMware Cloud on AWS — це спільно розроблене рішення, яке переносить програмне забезпечення корпоративного класу для центрів обробки даних VMware в хмару AWS, що надається як послуга на запит з оптимізованим доступом до сервісів AWS, що дозволяє ІТ- командам використовувати найкраще з обох світів. Новий реліз цієї послуги містить новий функціонал для міграції та модернізації додатків. Нова функціональність VMware HCX забезпечує міграцію в одне натискання та взаємозв'язок програмно-визначуваних ЦОДів (SDDC) VMware Cloud on AWS, що функціонують у різних регіонах, де доступні сервіси AWS. Підтримка нового Elastic vSAN покращує можливості масштабування сховищ. Після міграції програм клієнти можуть додатково розширити функціональність програм за допомогою нативних сервісів AWS. У майбутньому завдяки інноваційним технологіям, таким як Bitfusion, та партнерським відносинам з лідерами галузі, такими як NVIDIA, клієнти зможуть збагатити існуючі програми та ефективно використовувати нові сучасні технології, включаючи ІІ, машинне навчання та аналітику даних за допомогою найкращих у своєму класі можливостей GPU – прискорення.

VMware Tanzu: Цей новий портфель продуктів та послуг призначений для трансформація процесу створення програмного забезпечення з використанням Kubernetes на підприємствах. Першим продуктом у портфелі VMware Tanzu стане VMware Tanzu Mission Control. Анонсовані можливості Tanzu Mission Control дозволять замовникам однаково керувати Kubernetes у всіх середовищах, що використовуються. VMware також анонсувала Project Pacific, який буде спрямований на перетворення VMware vSphere на нативну платформу для Kubernetes у майбутньому оновленні. Це дозволить підприємствам прискорити розробку та експлуатацію сучасних програм у vSphere, продовжуючи при цьому використовувати переваги існуючих інвестицій у технології, інструменти та навички.

Фундамент гібридної хмари: VMware vSphere та vSAN є будівельними блоками для VMware Cloud Foundation — провідне в галузі рішення для гібридної хмари, яке розширює визначення HCI, поєднуючи основні можливості хмарної інфраструктури для обчислень, зберігання, створення мереж та інтегрованого керування хмарою. VMware нещодавно випустила оновлення vSphere та vSAN, які разом формують провідні в галузі рішення для гіперконвергентної інфраструктури (HCI). VMware vSphere 6.7 Update 3 надає можливості для подальшого спрощення експлуатації та підвищення продуктивності платформи. У цьому оновленні з'явилася нова підтримка кількох віртуальних графічних процесорів NVIDIA GRID (vGPU) для кожної віртуальної машини, що дозволяє розгорнути на платформі більше високопродуктивних навантажень. Окрім того, оновлене рішення тепер сумісне з другим поколінням процесорів AMD EPYC™. VMware vSphere 6.7 Update 3 забезпечує інфраструктуру, готову до роботи з контейнерами, через нову функцію Cloud Native Storage (CNS) для підтримки гнучкої розробки програм нового покоління, а також простоти управління та експлуатації у гібридній хмарі.

Інші новини