+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware представила розподілену мультихмарну платформу VMware Cloud

VMware представляє розподілену мультихмарну платформу VMware Cloud

VMware представила розподілену мультихмарну платформу VMware Cloud, яка дозволяє прискорити модернізацію додатків в дата-центрі, на межі і в будь-якій хмарі.

Основною перевагою VMware Cloud є можливість для розробників створювати і запускати додатки в будь-якій хмарі. Платформа також надає користувачам можливість модернізувати свою інфраструктуру та операції з мінімальним ризиком та економічно ефективним способом.

Це досягається шляхом розгортання додатків VMware Cloud Foundation, що працюють на Amazon Web Services (AWS), Azure, Google Cloud, IBM Cloud і Oracle Cloud; VMware Cloud на апаратному забезпеченні Dell EMC і сотнях перевірених VMware Cloud партнерів. Крім того, платформа дозволяє клієнтам розгортати власні хмари і працювати в них, а також надає розробникам доступ до всіх власних хмарних сервісів. Користувачі можуть знайти сторонні рішення в VMware Marketplace.

VMware оголосила три пропозиції:

  • VMware Cloud Universal: гнучка підписка, яка спрощує покупку та використання мультихмарної інфраструктури та послуг управління VMware.
  • VMware Cloud Console: Єдине середовище моніторингу та управління для вашої інфраструктури VMware Cloud, незалежно від того, де вона розгорнута. З її допомогою користувачі можуть погашати кредити, готувати розгортання актуальних пропозицій VMware Cloud Universal і звертатися в служби підтримки компанії.
  • VMware App Navigator: Нова пропозиція для оцінки та визначення пріоритетів ініціатив трансформації/міграції додатків на основі цінності кожної програми.

VMware перегрупувала багато своїх загальнодоступних хмарних служб управління додатками до двох: Tanzu для розгортання контейнерних додатків; і VMware Cloud Foundation, платформа для гібридних хмар.

VMware Cloud Universal використовує переваги хмарного досвіду підписки, що дає користувачам більше гнучкості та мобільності, щоб адаптувати хмару до власних можливостей та отримати вигоду від єдиної операційної моделі в хмарі. Цей сервіс орієнтований на гібридних користувачів хмари зі змінними часовими шкалами для міграції в хмару, а також з конкретними вимогами до хмарного розширення або просто віддають перевагу моделі OPEX.

Інші переваги VMware Cloud Universal включають:

  • Вибір і гнучкість: заплативши один раз, ви можете розгорнути будь-яку відповідну послугу в будь-який час протягом терміну дії договору.
  • Конвертованість: Конвертуйте та використовуйте невикористані локальні кредити Cloud Foundation для розгортання в VMware Cloud на AWS або VMware Cloud на Dell EMC у будь-який час протягом терміну дії контракту.
  • Переваги хмарного прискорення (CAB): Забезпечує гнучкість для клієнтів, які переходять до мультихмари, використовуючи свої існуючі безстрокові ліцензійні інвестиції VMware за допомогою універсальних кредитів VMware Cloud.
  • Вбудовані Kubernetes: версія стандарту VMware Tanzu для спрощеного розгортання та експлуатації Kubernetes.
  • Мультихмарне управління та операції: VMware vRealize Cloud Universal для керування кількома хмарами на основі SaaS.
  • VMware Success 360: Посібники з впровадження, дизайнерські семінари та спеціалізована та проактивна підтримка.

«Те, що це дає нашим клієнтам, - це справді наскрізна видимість і видимість всього здоров'я хмарної інфраструктури VMware в локальній хмарі і на краю >», - пояснив на прес-конференції Марк Ломейер, старший віце-президент і генеральний менеджер VMware. Клієнти, які підписалися на VMware Cloud на AWS, локально та/або через Dell EMC, зможуть надавати нові послуги та керувати споживанням ресурсів з цієї єдиної консолі. Очікується, що незабаром з'явиться підтримка консолі інших хмарних платформ (імовірно Microsoft Azure і Google Cloud).

VMware Cloud Universal в даний час доступний у всіх англомовних країнах і регіонах. Очікується, що пропозиція буде доступна в Японії в другій половині 2022 року. Підписка на VMware Cloud Foundation доступна лише через VMware Cloud Universal. Очікується, що VMware Cloud Foundation буде перетворений на VMware Cloud на AWS у першому кварталі 2022 року та перетворений на VMware Cloud на Dell EMC у першій половині 2022 року. Хмарна консоль VMware і навігатор додатків також доступні для клієнтів.

Інші новини

Найкраща ціна