+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware оголосила про придбання розробника ІІ-платформи для оптимізації мережі

VMware оголосила про придбання розробника ІІ-платформи для оптимізації мережі

Uhana — заснований у 2016 році американський розробник ІІ-платформи, яка допомагає телекомунікаційним операторам оптимізувати свої мережі. Пропоноване компанією програмне забезпечення складається з двох основних компонентів:

  • механізм обробки потоків даних. Він збирає операційні дані з інфраструктури телеком-провайдера;
  • модуль машинного навчання. Він перетворює звичайні дані на корисні для операторів знання.

VMware оголосила про придбання Uhana. Фінансову та інші складові угоди компанії розкривати не стали.

Передбачається, що покупка Uhana посилить телекомунікаційний бізнес VMware, основою якої є платформа для керування операторськими мережами vCloud NFV. Вона має понад 70 клієнтів у всьому світі, серед яких — AT&T, Sprint і Vodafone (на липень 2019 року).

Технології Uhana допоможуть удосконалити інструменти для доповненої аналітики, які VMware продає разом із vCloud NFC. Зокрема, компанія планує вбудувати ці розробки у рішення VMware Smart Assurance та VMware Smart Experience, які дозволяють операторам виявляти технічні проблеми та аналізувати ефективність своїх операцій.

ПО Uhana забезпечує операторам розуміння якості обслуговування користувачів. «Розумні» алгоритми сканують зібрані експлуатаційні дані на наявність аномалій, відзначають потенційні проблеми в мережі та надають рекомендації щодо їх усунення. Відхилення маркуються виходячи з їхньої важливості, щоб допомогти фахівцям визначити, які з них слід усунути насамперед.

У VMware кажуть, що алгоритми Uhana досить чутливі, щоб виявляти локальні аномалії, що стосуються лише певних груп користувачів або хмарних додатків

Інші новини