+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware оголосила про придбання Intrinsic, що спеціалізується на технології інформаційної безпеки

VMware оголосила про придбання Intrinsic, що спеціалізується на технологіях інформаційної безпеки

Intrinsic (раніше називалася GitStar) — заснована в 2015 році компанія, яка спеціалізується на технологіях інформаційної безпеки. ПЗ Intrinsic допомагає розробникам безпечно використовувати безсерверні обчислення шляхом встановлення правил використання таких систем.

Intrinsic захищає конфіденційні дані від помилок та ненадійного коду, дозволяючи користувачам безпечно виконувати весь код (навіть шкідливий). Intrinsic — це технологія безпеки для Node.js, йдеться на сайті компанії.

VMware оголосила про придбання Intrinsic, але не стала називати вартість угоди. У стартапі працює 10 осіб на момент його продажу.

VMware використовуватиме технології Intrinsic для розширення платформи VMware AppDefense у публічній хмарній інфраструктурі. Софт Intrinsic працює з безсерверними технологіями від Amazon Web Services (AWS), Microsoft і Google.

Покупка Intrinsic узгоджується зі стратегією, яку VMware представила у травні 2019 року. Її суть полягає в тому, щоб перетворювати переваги зловмисників у плюси для тих, хто захищається за допомогою нового підходу до безпеки. Для цього VMware наголошує на додатках, а не на інфраструктурі, і скорочує поверхню атаки, а не шукає кіберзагрози. Завдяки розширенню портфеля програмних рішень, що включають хмарні сервіси, VMware вбудовує механізми кіберзахисту в ІТ-інфраструктуру, щоб клієнти могли блокувати аномальну активність програм і значно знизити ризик для критичних програм, конфіденційних даних та користувачів.

У серпні 2019 року стало відомо про те, що VMware веде переговори про поглинання виробника Пivotal Software. Обидві компанії входять до групи Dell

Інші новини