+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware оголосила про придбання Avi Networks, розробника сервісів для доставки програм

VMware оголосила про придбання Avi Networks, розробника сервісів для доставки програм

VMware оголосила про придбання Avi Networks. Завдяки цій угоді, вартість якої компанії вирішили не розкривати, покупець зможе наблизити корпоративні дата-центри до публічних хмар.

Виконати всі формальності щодо продажу Avi Networks компанії VMware планується до 2 серпня 2019 року. Угода не повинна вплинути на операційні результати VMware у 2020 фінансовому році, йдеться у прес-релізі.

VMware розраховує, що за рахунок цього поглинання можна буде в автоматизованому та масштабованому вигляді донести до корпоративних ЦОДів гнучкі можливості публічних хмар, якими можна користуватися за необхідності. В результаті об'єднання технологій, як стверджується, компанії зможуть запропонувати перший комплексний на ринку. стек програмно-визначуваних мереж.

Це придбання сприятиме подальшому розвитку нашого бачення віртуальної хмарної мережі, де програмно-визначувана архітектура розподіленої мережі охоплює всю інфраструктуру і пов'язує воєдино всі частини завдяки автоматизації та програмованості у публічних хмарах, - зазначив старший віце-президент та керівник підрозділу з мережевих рішень та безпеки VMware.

За його словами, технології балансування навантаження знайдуть застосування у платформі для віртуалізації та безпеки мережі VMware NSX Data Center, а також в автономному контролері доставки додатків

Інші новини