+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware купила Carbon Black – розробника програмного забезпечення для інформаційної безпеки

VMware купила Carbon Black - розробника програмного забезпечення для інформаційної безпеки

Carbon Black — заснований у 2002 році розробник програмного забезпечення для інформаційної безпеки. У портфель компанії входять продукти для захисту комп'ютерів від шкідливих та інших кіберзагроз.

Рішення покликані доповнити класичний антивірус, мінуси сигнатурного підходу якого всім відомі. Ви зможете не тільки виявити те, що пропустив антивірус, але й зрозуміти, звідки прийшла загроза, вжити відповідних заходів та запобігти цій загрозі в майбутньому, — йдеться на сайті Carbon Black

VMware оголосила про придбання Carbon Black за $2,1 млрд. Закриття угоди намічено на початок 2020-го.

За умовами угоди, акціонери Carbon Black отримають за кожний цінний папір, що належить їм, по $26 грошових. засобів від VMware Це на 14% вище за курс котирувань проданої компанії ($22,75) до закриття біржі 21 серпня 2019 року.

Після виконання всіх формальностей, що стосуються продажу Carbon Black, генеральний директор компанії очолить у VMware новий підрозділ з випуску рішень для інформаційної безпеки. У цю структуру буде перенесено деякі активи Carbon Black.

Передбачається, що поєднання рішень Carbon Black з такими продуктами VMware, як AppDefense, Workspace ONE, NSX і SecureState, створить сучасну хмарну платформу для захисту будь-якої програми в будь-якій хмарі і на будь-якому пристрої. Ця об'єднана пропозиція забезпечить просунуте виявлення загроз і глибокий аналіз поведінки додатків для блокування складних атак і прискорення оперативного реагування на загрози, йдеться в прес-релізі.

За даними Bloomberg, крім VMware, інтерес до купівлі Carbon Black виявляли Cisco і IBM

Інші новини

Найкраща ціна