+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware Enterprise PKS 1.5 - VMware анонсувала оновлення рішення для управління інфраструктурою контейнерів програм VMware Enterprise PKS (Pivotal Container Service)

VMware Enterprise PKS 1.5 - VMware анонсувала оновлення рішення для управління інфраструктурою контейнерів додатків VMware Enterprise PKS (Pivotal Container Service)

VMware оновила рішення для керування інфраструктурою контейнерів додатків VMware Enterprise PKS 1.5 (Pivotal Container Service). Новий реліз побудований на базі ПО Kubernetes 1.14, призначеного для розгортання та обслуговування контейнерних середовищ.

VMware Enterprise PKS 1.5 - що нового:

1. Підтримка середовищ Windows для контейнерів.

Поки що дана можливість доступна в бета-режимі. Таким чином, тепер на платформі PKS можна одночасно керувати роботою контейнерів на базі Linux та Windows. Це дозволить розробникам використовувати єдиний стек засобів розробки та фреймворки, а адміністраторам єдині утиліти для керування контейнерами.

2. Збільшення гнучкості, безпеки та прозорості для операцій із кластерами.

З'явилося 3 значущі нововведення:

  • З'явилися нові функції управління кластерами Kubernetes - підтримка апгрейду окремих кластерів, додаткові параметри конфігурації балансувальника, а також підтримка автентифікації та авторизації на базі SAML.
  • Підтримка пріорітизації правил фаєрволу за допомогою секцій на рівні VMware NSX-T Distributed Firewall.
  • Покращилася оглядовість кластерів - з'явилися нові метрики, було додано більше інформації про статус та здоров'я кластерів, розробникам було надано більшу видимість у межах просторів імен.

3. Графічний інтерфейс VMware Enterprise PKS Management Console.

Тепер рішення має оновлену консоль (поки що в бета-режимі), яка надає інтуїтивно зрозумілий інтерфейс при керуванні кластерами Kubernetes та їх компонентами

Попередня версія рішення дозволяла виконувати функції розгортання нових кластерів, тепер також доступні й функції апгрейду та накочування патчів. Крім того, було спрощено онбординг користувачів - тепер можна додати їх у спеціальному розділі, і вони одразу отримують доступ відповідно до ролі

4. Інші можливості.

Новий PKS 1.5 дасть адміністраторам і деякі інші нові можливості, такі як постійний IP балансувальника (це дозволить використовувати людинозрозумілі URL), а також підтримку нового релізу Harbor 1.8, де є нові функції автоматизації інтеграцій, безпеки, моніторингу та підтримки реплікації між реєстрами .

Інші новини