+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware CloudHealth - VMware оголосила про доповнення рішень VMware CloudHealth

VMware CloudHealth - VMware оголосила про доповнення рішень VMware CloudHealth

CloudHealth by VMware дозволяє ефективно керувати, експлуатувати та захищати мультихмарні середовища. CloudHealth надає функціональність управління витратами, яка може підвищити віддачу від інвестицій у хмарні среди, показуючи замовникам на що саме витрачаються їх бюджети, які додатки споживають великі ресурси та як правильно масштабувати їх хмарні середовища навіть в умовах швидкого розширення.

VMware оголосила про доповнення рішень VMware CloudHealth відповідно до стратегії, спрямованої на створення уніфікованої цифрової платформи для підтримки процесу цифрової трансформації замовників та партнерів компанії.

Завдяки CloudHealth замовники ефективно співпрацюють між бізнес-підрозділами для ухвалення зважених рішень в галузях управління витратами, безпеки, управління та масштабованості їх мультихмарних середовищ.

Оновлені можливості CloudHealth включають покращену підсистему управління витратами, розширену звітність по мультихмарних середовищах, багатовимірні звіти, звіти про використання, розширені дані амортизації, автоматизацію обміну зарезервованими екземплярами віртуальних машин (RI) і оптимізацію розмірів інстансів для. Крім того, CloudHealth інтегрується з платформою хмарної аналітики і моніторингу Wavefront. Завдяки цій інтеграції замовники CloudHealth отримують доступ до хмарних метриків продуктивності у Wavefront, що допомагає оптимізувати розміри та інші характеристики хмарної інфраструктури з точки зору бізнес-завдань. Спільне використання CloudHealth та Wavefront надає переваги використання реального часу великих даних метрик хмарної інфраструктури (AWS, Azure, GCP), виявляти гранулярні зміни, статистику використання ресурсів і динаміку змін у реальному часі, розуміти, які параметри хмарної інфраструктури потрібно скоригувати, щоб отримати максимальний економічний ефект. >

Інші новини