+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware Cloud Foundation – VMware оголосила про розширення глобальної доступності сервісів на платформі Cloud Foundation

VMware Cloud Foundation - VMware оголосила про розширення глобальної доступності сервісів на платформі Cloud Foundation

VMware Cloud Foundation — платформа для хмарної інфраструктури, яку можна гнучко впровадити в локальному середовищі або використовувати у вигляді послуги в хмарі для запуску традиційних і нативних хмарних контейнерних додатків.

VMware Cloud Foundation допомагає ІТ підвищити швидкість виходу на ринок, пропонуючи інтегровану хмарну інфраструктуру з повним комплектом програмно-визначуваних сервісів для обчислень, зберігання, мережевих конфігурацій та безпеки.

VMware доповнила рішення VMware Cloud відповідно до стратегії, спрямованої на створення уніфікованої цифрової платформи для підтримки процесу цифрової трансформації замовників та партнерів компанії.

VMware Cloud Foundation - це платформа для гібридної хмари, яка розширює саме поняття гіперконвергованої інфраструктури (HCI) шляхом уніфікації основних її компонентів: обчислювальних ресурсів, систем зберігання і передачі даних, систем безпеки та управління хмарою. Cloud Foundation - це рішення, що поєднує весь програмний стек VMware і забезпечує сумісність компонентів ІТ-інфраструктури. Воно допомагає модернізувати центри обробки даних; швидко переносити додатки та цілі ЦОДи у хмару; надавати можливості масштабування інфраструктури на вимогу для завдань аварійного відновлення, глобальної експансії бізнесу чи згладжування сезонних піків навантаження; розгортання сучасних хмарних програм у середовищах центрів обробки даних.

Крім того, оновлена ​​версія Cloud Foundation 3.7 підтримує повністю автоматизоване розгортання віртуальних персональних комп'ютерів (VDI) з використанням технології VMware Horizon 7. Cloud Foundation істотно прискорює віртуалізацію за технологією Horizon 7, забезпечуючи повну автоматизацію, включаючи установку Horizon 7, налаштування технологій віртуалізації шарів даних додатків шлюзів доступу Unified Access Gateway. Платформа Cloud Foundation допомагає об'єднати готову хмарну інфраструктуру та призначені для розгортання бізнес-програми.

Платформа Cloud Foundation утворює фундамент хмарної інфраструктури та програмно-визначуваних ЦОД як для локальних, так і для мультихмарних мережевих середовищ. VMware оголосила про розширення глобальної доступності сервісів на платформі Cloud Foundation:

  • Збільшення кількості регіонів, в яких буде доступний сервіс VMware Cloud on AWS. Після додавання AWS Canada (Центр), AWS EU (Париж) та AWS APJ (Сінгапур) кількість регіонів доступності VMware Cloud on AWS у всьому світі досягла тринадцяти. VMware та AWS продовжують спільні зусилля, спрямовані на охоплення цим сервісом найважливіших регіонів світу до кінця 2019 року.
  • Збільшення кількості партнерів з VMware Cloud on AWS: менше ніж за рік з моменту запуску партнерської програми до неї приєдналося понад 60 партнерів; більше 280 партнерів сертифіковано за кваліфікацією VMware Cloud on AWS Solution Competency.
  • Збільшення кількості партнерів за VMware Cloud: 35 партнерів за програмою VMware Cloud Provider отримали статус Cloud Verified. Статус VMware Cloud Verified надається партнерам, здатним надавати замовникам повний комплекс послуг з розгортання програмно-визначених ЦОД, а також тих, що пропонують власні сервіси та підтримку на базі своїх центрів обробки даних через Cloud Foundation. Емблема Cloud Verified — це гарантія для замовників, що хмарний провайдер пропонує найбільш повний список технологій VMware і має всю необхідну кваліфікацію для їх застосування; такий партнер здатний забезпечити єдність управління інфраструктурою та операціями між різними хмарними середовищами.

Інші новини