+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware братиме участь у створенні блокчейн-платформи Clearing House Electronic Subregister System

VMware братиме участь у створенні блокчейн-платформи Clearing House Electronic Subregister System

VMware оголосила про укладання угоди з оператором Австралійської фондової біржі ASX, за яким VMware, американський виробник засобів віртуалізації братиме участь у створенні блокчейн-платформи, яка замінить систему реєстрації, взаєморозрахунків та клірингових розрахунків Clearing House Electronic Subregister System ( >

VMware приєдналася до компанії Digital Asset, яка раніше була залучена як виконавець проекту. Було укладено тристоронній меморандум про взаєморозуміння.

Відповідно до угоди, його учасники розроблять додаток, що замінює CHESS, а також забезпечать підтримку відкритої мови програмування DAML (використовується для розробки блокчейн-додатків) та нададуть відповідну інфраструктуру з подальшим її обслуговуванням.

Ця інфраструктура, як кажуть у ASX, дозволить створювати нові фінансові послуги та розвивати інновації, не тільки пов'язані з розрахунково-кліринговою діяльністю.

Генеральний директор Digital Asset зазначив, що проект ASX «досить складний» з огляду на те, що вони працюють над заміною «всіх принципів функціонування австралійського клірингового центру» та «подій всього життєвого циклу австралійських звичайних акцій».

В ASX вирішили замінити систему CHESS, оскільки вона запущена понад 25 років. У ній зареєстровані акції на суму близько AU$2 трлн та обробляються операції на суму AU$5 млрд — це приблизно 300–500 транзакцій та близько 1500 повідомлень.

CHESS є для банків та брокерів центральною ланкою, коли вони обмінюються торговельною інформацією. Вони працюють із копією системи, що посилює навантаження на ASX, тому біржовий оператор вирішив використати блокчейн, щоб спростити взаємодію та зробити її максимально прозорою

Інші новини