+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

VMware представила VMware Horizon™ 6

11 квітня 2014 р. - VMware, Inc. (NYSE: VMW), світовий лідер у галузі віртуалізації та хмарних інфраструктур, представила сьогодні VMware Horizon™ 6, інтегроване рішення, яке забезпечує доступ до опублікованих додатків та робочих столів на базі єдиної платформи. Horizon 6 стає найбільш повноцінним у галузі програмним рішенням для десктопів та надає можливість централізованого управління корпоративними додатками та настільними комп'ютерами будь-якого типу, включаючи фізичні робочі столи та ноутбуки, віртуальні десктопи та додатки, а також належать співробітникам ПК.

 < /p>

«Замовники прагнуть трансформувати свої додатки та корпоративні робочі столи для відповідності епосі мобільності та хмар — забезпечуючи своїм співробітникам доступ на будь-якому пристрої та з будь-якої точки світу за допомогою комплексного рішення, яке є простим, безпечним та економічно вигідним, — каже Саміт Дхаван (Sumit Dhawan), віце-президент і генеральний менеджер напряму продуктів підрозділу End-User Computing, VMware. — VMware Horizon™ 6 вирішує ці проблеми та надає нові можливості для наших клієнтів майже за такою самою вартістю, як у випадку з традиційним фізичним робочим столом. Horizon™ 6 є важливою віхою в розвитку продукту, яка продовжує швидкий темп інновацій VMware і допомагає клієнтам зробити наступний крок у модернізації настільних систем».

 

«Замовники прагнуть трансформувати свої програми та корпоративні робочі столи для відповідності епосі мобільності та хмар — забезпечуючи своїм співробітникам доступ на будь-якому пристрої та з будь-якої точки світу за допомогою комплексного рішення, яке є простим, безпечним та економічно вигідним, — каже Саміт Дхаван (Sumit Dhawan), віце-президент і генеральний менеджер напряму продуктів підрозділу End-User Computing, VMware. — VMware Horizon™ 6 вирішує ці проблеми та надає нові можливості для наших клієнтів майже за такою самою вартістю, як у випадку з традиційним фізичним робочим столом. Horizon™ 6 є важливою віхою в розвитку продукту, яка продовжує швидкий темп інновацій VMware і допомагає клієнтам зробити наступний крок у модернізації настільних систем».
 

Інші новини

Найкраща ціна