+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

vmProtect 6 російською мовою аннонсовано компанією Acronis

Acronis vmProtect6 створений спеціально для серверів VMwarevSphere (версій 4.0, 4.1 та вище) на базі гіпервізорів ESX та ESXi. Це просте у розгортанні та управлінні рішення дозволяє організувати резервне копіювання та швидке відновлення у віртуальних середовищах VMware без встановлення програмних агентів на віртуальні машини.

Acronis vmProtect 6 є недорогою системою резервного копіювання, проведення міграції та аварійного відновлення в середовищі VMware.

За даними Taneja Group*, встановлення Acronis vmProtect 6 займає приблизно п'ять хвилин, після чого рішення дозволяє відновити віртуальну машину безпосередньо з образу диска, причому саме відновлення може займати менше хвилини.

Можливість установки Acronis vmProtect 6 як віртуальний пристрій дозволяє обійтися без покупки додаткового обладнання, зводить до мінімуму витрату оперативної пам'яті та полегшує управління. Наявність веб-інтерфейсу дозволяє працювати з процесами віддалено, у тому числі, за допомогою смартфона.

Acronis vmProtect 6 підтримує відновлення на рівні образу диска та окремих файлів, що дозволяє відновлювати лише потрібні дані та скорочувати час простою у разі відновлення із резервної копії. Acronis vmProtect 6 також дозволяє вибирати томи для резервного копіювання та аналізувати файлову систему, щоб виключити копіювання файлів і папок, що не використовуються, наприклад, файлу підкачки або тимчасових файлів.

Acronis vmProtect 6 поставляється разом із засобами дедуплікації та стиснення даних. Крім того, резервні копії можуть бути захищені за допомогою промислового стандарту шифрування AES з довжиною ключа в 256 біт.

Переваги та можливості Acronis vmProtect 6

Швидкість:

· резервне копіювання без необхідності встановлення агентів на віртуальну машину дозволяє заощадити оперативну пам'ять і спростити керування;

· функція вибору файлів, що захищаються, дозволяє скопіювати тільки те, що потрібно, скоротивши час простою і заощадивши місце на жорсткому диску;

· дедуплікація даних дозволяє звести практично до нуля зниження продуктивності системи під час резервного копіювання;

· резервні копії стискаються перед відправкою на резервний носій;

· відновлення на рівні системи або окремого файлу дозволяє вибрати дані, які необхідно захистити.

Гнучкість:

· можливість вибору режиму роботи: віртуальний пристрій на існуючому сервері або окрема фізична машина під керуванням Windows ;

· простий і зрозумілий веб-інтерфейс дозволяє управляти процесами навіть зі смартфона;

· необмежену кількість міграцій P2V (фізичних серверів у віртуальні машини) прискорює перехід на віртуалізацію.

Безпека:

· верифікація резервних копій: цілісність резервної копії можна перевірити без необхідності отримання доступу до віртуальної машини, що захищається;

використання промислового стандарту шифрування AES з довжиною ключа в 256 біт;

· інтеграція з хмарним сервісом Acronis дозволяє зберігати резервні копії в онлайн-сховищі**.< /p>

* — Звіт Taneja Group Technology Validation Report англійською мовою доступний тут: http ://www.acronis.eu/download/docs/avmp6/compare.

** — Хмарний сервіс для vmProtect 6 буде доступний найближчим часом.

Інші новини