+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Влада Франції підписала трирічний пакт про кібербезпеку з вісьмома провідними компаніями в країні

Влада Франції підписала трирічний пакт про кібербезпеку з вісьмома провідними компаніями в країні

Французький уряд підписав трирічний пакт про кібербезпеку з вісьмома провідними компаніями в країні. Ініціатива припала на той період, коли найбільші у світі країни посилюють заходи безпеки на тлі гучних інцидентів.

Як повідомляє агентство Reuters з посиланням на заяву влади Франції, було укладено угоду з компаніями Airbus, Dassault Aviation, Thales, Safran, Ariane Group, MBDA, Naval Group і Nexter. Фінансові та інші подробиці цієї угоди не розкриваються.

За рік до підписання цього акту з кібербезпеки Еммануель Макрон представив «Паризький заклик до забезпечення довіри та безпеки у кіберпросторі» — декларацію правил поведінки держав та приватних гравців у кіберпросторі. Ідейне ядро ​​документа — дев'ять напрямків дій: від запобігання атакам на критичну інфраструктуру до протидії поширенню шкідливого програмного забезпечення.

Одна з тем — запобігання кібервтручанню в ІТ-інфраструктуру, що забезпечує проведення виборів.

Влада Франції давно всерйоз перейнялася сучасними викликами у сфері кібербезпеки і в 2019 році вирішила виділити €1,6 млрд на боротьбу з несанкціонованими втручаннями в кіберпросторі.

Було створено спеціальне управління кібербезпеки. До нього, а також до головного управління зовнішньої безпеки (DGSE) та генеральної дирекції з озброєння (DGA) додаткову тисячу кібервійськових планується залучити тисячу військових кіберфахівців до 2025 року.

Еммануель Макрон пропонував створити незалежну від США армію, яка б захищала в тому числі і кіберпростір.

Інші новини