+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Власник Rakuten планує навчити 17 тисяч співробітників програмування

Власник Rakuten планує навчити 17 тисяч співробітників програмування

Деякі нові співробітники вже проходять навчання, а конкретних планів на весь штат Rakuten поки немає.

Голова японської компанії Rakuten Хіросі Мікітані розповів, що думає про навчання 17 тисяч співробітників компанії початкового рівня програмування. Про це пише Bloomberg.

У березні 2010 року Мікітані зробила англійську мову основною в компанії: це правило торкнулося всіх сфер у Rakuten, починаючи від зборів і закінчуючи меню в їдальні.

Тепер він може запровадити новий етап навчання для всіх працівників японської компанії. «Якщо ви працюєте в Toyota, ви знаєте, як працює автомобіль – базова будова двигуна, підвіски і таке інше. Якщо ви працюєте в ІТ-компанії, вам потрібно знати, як працюють комп'ютери», - сказав Мікітані. інтерв'ю Bloomberg.

З 2018 року програмування входить до навчальної програми для нових співробітників. Близько 260 працівників без відповідної освіти пройшли шестимісячний курс, що включає навчання початкового рівня Java та базові навички архітектури побудови мереж.

Ще 400 осіб, найнятих до квітня 2019 року, пройдуть тримісячний курс, який закінчиться хакатоном для випускників. Вони зможуть створити свій власний продукт, який оцінять колеги з Rakuten.

У компанії заявили, що конкретних планів щодо навчання всього штату співробітників поки що немає.

Rakuten - японська компанія, заснована в 1997 році. Вона володіє однойменною платформою електронної комерції, месенджером Viber та іншими проектами, їй також належить 13% у сервісі таксі Lyft. За даними Forbes, ринкова капіталізація Rakuten становить $ 9,6 млрд, а капітал її засновника Хіросі Мікітані — $5,8 млрд. Незважаючи на успіх компанії, вона поступається лідерством у сфері електронної торгівлі Amazon, зазначає Bloomberg.

 

Інші новини

Найкраща ціна