+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Visual Studio Code отримав підтримку нативного редагування Jupyter Notebooks

Visual Studio Code отримав підтримку нативного редагування Jupyter Notebooks

З жовтневим релізом розширення Python, Microsoft оголосила про підтримку нативного редагування Jupyter Notebooks у Visual Studio Code! Тепер ви можете безпосередньо редагувати файли .ipynb і отримувати інтерактивність Jupyter Notebooks з повною потужністю VS Code. Ви можете керувати вихідним кодом, відкривати кілька файлів і використовувати такі функції, як IntelliSense, інтеграцію з Git і управління кількома файлами. Всі вони пропонують абсолютно нові способи для дата-сайнтистів та розробників ефективно експериментувати та працювати з даними. Ви можете спробувати все це вже сьогодні, завантаживши останню версію розширення Python і створивши/відкривши Jupyter Notebook всередині VS Code.

Як розпочати роботу з Jupyter у VS Code.

  • Якщо у вас ще немає існуючого файлу Jupyter Notebook, відкрийте VS Code Command Palette за допомогою клавіш CTRL+SHIFT+P (Windows) або Command+SHIFT+P (macOS) і запустіть команду «Python: Create Blank New Jupyter Notebook».
  • Якщо у вас вже є файл Jupyter Notebook, це так само просто, як просто відкрити цей файл у VS Code. Він автоматично відкриється з новим редактором Jupyter.

Відкривши Jupyter Notebook, ви можете додавати нові осередки, писати код у осередках, запускати осередки та виконувати інші дії з блокнотом.

Під час написання коду IntelliSense дасть вам інтелектуальні підказки прямо в осередках. Крім того, ви можете значно розширити можливості свого редактора, встановивши розширення IntelliCode, щоб отримати IntelliSense на базі AI з більш інтелектуальними пропозиціями автозаповнення, що базуються на поточному контексті коду.

Ще однією перевагою використання VS Code є те, що ви можете скористатися браузером змінних та засобом перегляду графіків, натиснувши кнопку «Змінні» на панелі інструментів блокнота. Оглядач змінних допоможе вам у реальному часі відстежувати поточний стан змінних вашого блокнота.

Тепер ви можете переглядати свої набори даних, фільтрувати дані та навіть експортувати графіки! Минули часи, коли вам доводилося вводити df.head() для перегляду даних.

Коли файл блокнота Jupyter створюється або відкривається, VS Code автоматично створює сервер Jupyter локально за промовчанням. Якщо ви хочете використовувати віддалений сервер Jupyter, це теж просто і реалізується за допомогою команди Specify Jupyter server URI через VS Code command palette і введення URI сервера.

Коли ви будете готові перетворити експеримент в бойовий код Python, просто натисніть кнопку "Convert and Save as Python File" на верхній панелі інструментів, і нехай розширення Python зробить всю роботу за вас. Потім ви можете переглянути цей код Python у нашому існуючому інтерактивному вікні Python і продовжити роботу з функціями розширення Python для подальшої підготовки свого коду до продакшену (наприклад, з вбудованим налагоджувачем, рефакторингом, Visual Studio Live Share та Git source control.

VS Code підтримує налагодження Jupyter Notebooks за допомогою функції «Експорт у вигляді коду Python», описаної в попередньому розділі. Коли код з'явиться в інтерактивному вікні Python, ви можете використовувати вбудований налагоджувач VS Code для налагодження коду

Інші новини