+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Visual Studio 2019, Visual Studio 2019 для Mac - реліз IDE Microsoft Visual Studio

Visual Studio 2019, Visual Studio 2019 для Mac - реліз IDE Microsoft Visual Studio

Доступна нова версія IDE від Microsoft: відбувся реліз Visual Studio 2019 та Visual Studio 2019 for Mac.

Visual Studio 2019 підтримує найсучасніші та найефективніші рішення для особистої та командної розробки, а також включає всі останні інновації.

Visual Studio 2019 для Mac можна скачати вже сьогодні! Остання версія включає низку нових цікавих функцій та покращень продуктивності.

Visual Studio 2019 тепер включає Visual Studio Live Share! Ви можете вже зараз розпочати спільну розробку в режимі реального часу.

Нові можливості Visual Studio 2019

Очищення коду одним клацанням
Прийняття рішень щодо попередження та рекомендацій одним натисканням кнопки
Visual Studio IntelliCode
Пропозиції від штучного інтелекту, який навчається за вашою власною кодовою базою
Visual Studio Live Share
Спільна розробка та загальний доступ до коду в режимі реального часу
  • Оптимізація роботи IntelliSense в файлах C++
  • Локальна розробка з підтримкою безлічі популярних емуляторів
  • Спрощений доступ до тестів в браузері рішень
  • Робота з Git і створення репозиторіїв прямо з IDE
  • Робоче навантаження Microsoft Azure тепер включає підтримку Kubernetes.

Менше помилок при написанні коду

Використовуйте рекомендації для швидкого і точного введення потрібних змінних при виникненні труднощів. Зберігайте високий темп роботи незалежно від складності завдяки швидкому переходу до будь-якого файлу, типу, елементу або символу. Використовуйте значки лампочок, які рекомендують дії для покращення коду, наприклад, пропонують перейменувати функцію або додати параметр.

Дізнайтесь більше про свій код

CodeLens допомагає легко отримувати важливі аналітичні відомості, наприклад про внесені в код зміни, їх наслідки та модульне тестування ваших методів. Ви можете миттєво переглядати посилання, авторів, тести, журнал фіксації та інші ключові дані.

Швидкий пошук та виправлення помилок

Коли необхідно проаналізувати якусь помилку, Visual Studio дозволяє призупиняти виконання коду за допомогою потрібних вам методів та точок зупинки. Якщо ви промахнулися на один крок або зіткнулися з непередбаченою зміною, ви можете повернутися до будь-якого рядка коду без необхідності перезапускати сеанс або відтворювати потрібний стан.

Ефективна робота

Зручний інтерфейс для роботи з наборами тестів допомагає впорядковувати дані, аналізувати обсяг тестованого коду та миттєво бачити результати. Просунуті функції, що тестують код прямо під час введення, дозволяють вам швидко дізнаватися про наслідки кожної зміни. Виправляйте помилки одразу при їх виникненні та перевіряйте, чи проходять нові зміни існуючі тести.

Діліться не тільки тим, що на екрані

Швидкі та зручні функції командної роботи в Live Share допомагають керувати розробкою та спільно редагувати та налагоджувати код будь-якими мовами та платформами. Керування доступом та спеціалізовані параметри редактора дозволяють індивідуально налаштовувати сеанси та забезпечувати загальний узгоджений стиль написання коду.

Розробка для хмари

Шаблони для поширених типів програм та локальні емулятори Azure дозволять вам швидко розпочати розробку без необхідності використовувати обліковий запис Azure. Ви також зможете підготувати до роботи компоненти, від яких залежать ваші програми, наприклад бази даних SQL або облікові записи зберігання Azure, не виходячи з середовища Visual Studio. А віддалений відладчик Visual Studio може безпосередньо підключатися до вашої програми і швидко діагностувати будь-які неполадки.

Інші новини