+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Visual Studio 2019 отримала оновлені інструменти Web та Azure

Visual Studio 2019 отримала оновлені інструменти Web та Azure

Швидше за все ви вже бачили, що відбувся реліз Visual Studio 2019. Як і слід було очікувати, ми додали покращення для веб-розробки та розробки з Azure. Як відправна точка Visual Studio 2019 надає нові фічі для початку роботи з вашим кодом, і також ми оновили досвід створення проектів ASP.NET і ASP.NET Core, щоб вони відповідали наступним вимогам:

Якщо ви публікуєте свою програму в Azure, то тепер ви можете налаштувати службу додатків Azure для використання екземплярів сховища Azure та бази даних SQL Azure прямо зі сторінки зведеної інформації у профілі публікації, не виходячи з Visual Studio. Це означає, що для будь-якої існуючої веб-програми, яка працює в службі програм, ви можете додати SQL і сховище (Storage), оскільки воно більше не обмежується лише часом створення.

Клікнувши кнопку «Add», ви можете вибрати між сховищем Azure та базою даних SQL Azure (у майбутньому підтримуватиметься більше служб Azure):

і потім ви можете вибрати між використанням існуючого екземпляра сховища Azure, який ви підготували раніше, або зайнятися підготовкою нового прямо зараз:

Під час налаштування служби додатків Azure через профіль публікації, як показано вище, Visual Studio оновить параметри програми в Azure App Service, щоб увімкнути налаштовані вами рядки підключення (connection strings) (наприклад, у цьому випадку azgist). Студія також буде застосовувати приховані теги до інстансів в Azure про те, як вони налаштовані для спільної роботи, щоб ця інформація не втрачалася і могла бути пізніше повторно виявлена ​​іншими примірниками Visual Studio.

Інші новини