+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Visual Studio 2019 для Mac отримав новий диспетчер пакетів NuGet рівня вирішення

Visual Studio 2019 для Mac отримав новий диспетчер пакетів NuGet рівня рішення

Visual Studio 2019 для Mac версії 8.3 поставляється з багатьма новими функціями. Можливість керувати пакетами на рівні рішення була однією з тих можливостей, яких більшості з вас не вистачало Visual Studio для Mac. Новий диспетчер пакетів NuGet рівня рішення є однією з найкрутіших нових функцій Visual Studio 2019 для Mac версії 8.3.

Microsoft внесла покращення, щоб допомогти вам легше знаходити пакети. Це включає покращений функціонал при пошуку нових пакетів, розуміння того, які пакети вже встановлені у вашому проекті, і пошук пакетів з доступними оновленнями. У цьому посту ми зосередимося на функціоналі керування пакетами для вирішення. Однак більша частина функціоналу, включаючи встановлення, оновлення та перегляд встановлених пакетів, має аналогічний новий функціонал і на рівні проекту.

Щоб запустити диспетчер пакетів NuGet для Рішення (Solution), можна перейти в контекстне меню Рішення і вибрати «Manage NuGet Package…»:

Додавання нових пакетів

Коли ви шукаєте і намагаєтеся додати новий пакет, ви можете вибрати проекти, в які ви хочете встановити пакет. у вашому рішенні, що дозволить видалити їх для оновлення.

Оновлення пакетів

На вкладці «Оновлення» відображаються всі пакети у вирішенні, для яких доступні оновлення (або у проекті, якщо ви викликаєте команду на рівні проекту).

Консолідування пакетів

Часто великі рішення виявляються у ситуаціях, коли різні проекти посилаються на різні версії пакету. Щоб об'єднати ці версії в єдину версію пакета, яку ви, можливо, захочете використати у вирішенні, Ви можете перейти на вкладку консолідації диспетчера пакетів NuGet, викликаного на вузлі рішення, вибрати версію пакета, яку хочете використовувати у всіх проектах рішення, та вибрати консолідацію пакетів (Consolidate packages):

Щоб випробувати ці нові можливості NuGet, завантажте версію 8.3 Visual Studio 2019 для Mac або оновіться до останньої версії з використанням стабільного каналу, якщо VS для Mac у вас уже встановлено.

Інші новини

Найкраща ціна