+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Visa Open Platform - Visa представила платіжну платформу, що забезпечує підключення до сервісів Visa Token Service та Visa Developer Platform

Visa Open Platform - Visa представила платіжну платформу, що забезпечує підключення до сервісів Visa Token Service та Visa Developer Platform

Visa представила платіжну платформу Visa Open Platform, що забезпечує підключення емітентів до сервісів, що надаються процесорами і провайдерами, і сервісів Visa, включаючи Visa Token Service та Visa Developer Platform.

За словами розробника, платформа включає набір бета-інтерфейсів API, специфікацій і засобів розробки для емітентів і працюючих з ними процесингових компаній. Цей інструментарій допоможе розпочати розробку та бета-тестування нових платіжних продуктів, задовольнити майбутні запити споживачів, які знають та впевнено використовують цифрові технології.

API, доступні на момент запуску за даними на травень 2019 року:

  • Створення нових цифрових карткових рахунків на запит.
  • Додавання щойно емітованих або існуючих карт до цієї платформи для «створення рішень, що органічно поєднують безліч цифрових сервісів Visa».
  • Моментальна активація та токенізація цифрових облікових записів для використання в електронної комерції і мобільних гаманцях.
  • Активація мобільного пристрою споживача для здійснення безконтактних або QR-платежів з використанням токенів.
  • Надання клієнтам розширених даних про транзакції для здійснення ними дій у реальному часі або прийняття рішень про авторизацію, а також оповіщення власників карток про покупки.
  • Налаштування правил і обмежень для використання цифрових карт, таких як увімкнення або вимкнення контролю транзакцій у будь-який час, встановлення динамічних лімітів транзакцій або витрат, контроль використання в розрізі каналів покупок, географічних пунктів, категорії ТСП або окремої торгової точки.
  • Спільне використання цифрових супутніх карт та контроль доступу в режимі реального часу, включаючи можливість незалежно керувати елементами контролю на пов'язаних або спільно використовуваних цифрових картах.

Visa повідомила, що додаткові бета-інтерфейси API, включаючи лояльність, заохочення та винагороди, а також додаткові засоби керування транзакціями, будуть реалізовані протягом 2019 року. У 2019 році також планується запустити пілотну програму.

Інші новини