+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Virtuozzo оголосила про випуск новітньої версії платформи Virtuozzo

Virtuozzo оголосила про випуск новітньої версії платформи Virtuozzo із вбудованою підтримкою контейнерів, гіпервізором та системою зберігання для бізнесу та сервіс-провайдерів. Новий реліз відрізняється спрощеною установкою та автоматизацією цілого ряду операцій, дозволяючи підвищити швидкість та спростити керування середовищами високої доступності. В анонсованій версії також було реалізовано покращення Virtuozzo Storage для роботи в різних сценаріях використання, включаючи гіперконвергентні інфраструктури та створення сховищ для контейнерів додатків.

Virtuozzo Storage працює одночасно з платформами управління Kubernetes та Docker Swarm, забезпечуючи нативну та сертифіковану підтримку сховища.

Платформа Virtuozzo з інтегрованою системою зберігання оптимізує витрати на інфраструктуру за рахунок застосування повністю програмно-визначуваного рішення, здатного працювати на базі будь-якого сервера архітектури x86 або на виділених апаратних серверах з хмари.

Новійший реліз відрізняється низкою покращень, спрямованих на подальше спрощення процесів розгортання системи, а також управління контейнерами та віртуальними машинами, особливо в галузі рішень високої доступності (HA) та зберігання даних. У разі відмови вузла, всі інстанси тепер автоматично поновлюються на іншому вузлі, що стало можливим завдяки використанню загального програмно-визначеного сховища даних. У новому релізі процес конфігурування систем класу HA для користувача відбувається в один простий крок, допомагаючи заощаджувати час та зменшуючи ймовірність виникнення помилок.

Virtuozzo Storage створює розподілене програмно-визначуване сховище, здатне вирішувати різні завдання корпорацій і сервіс-провайдерів, включаючи впровадження гіперконвергентних інфраструктур, впровадження хмарних програм та мікросервісів.

З кожним оновленням Virtuozzo як покращує елементи системи зберігання, так і створює додаткові можливості, максимально збільшуючи надійність та захищеність, одночасно зі спрощенням процесів управління.

У новий реліз включено низку оновлень системи зберігання. Автоматичні сповіщення та сповіщення електронною поштою – користувачі тепер можуть отримувати автоматичні сповіщення та інформацію про проблеми із системою зберігання, переглядати протоколи та вести аудит усіх дій – через централізований інтерфейс управління Virtuozzo Storage. Розширена реплікація S3 Geo – додані нові можливості для захисту ЦОД від простоїв за рахунок підтримки відразу кількох віддалених кластерів та спрощених процедур конфігурування через інтерфейс Virtuozzo Storage. Можливість визначати ліміти QoS для пристроїв iSCSI – Тепер користувачі можуть самі визначати обмеження IOPS або пропускну здатність у кластері зберігання для кожного об'єкта iSCSI.

Нова версія також розширює функції підтримки живої міграції контейнерів та віртуальних машин, включаючи можливість збереження вихідного "датастора" при виконанні міграції, щоб забезпечити правильне конфігурування системи під час переміщення даних.

Інші новини