+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

Випущено версії 2022.1 усіх IDE та інструментів .NET JetBrains

Випущено версії 2022.1 усіх IDE та інструментів .NET JetBrains

Ви можете будь-коли оновлювати продукти JetBrains через програму Toolbox або з самого інструмента, або ви можете отримати останні версії безпосередньо з веб-сайту JetBrains.

IntelliJ IDEA 2022.1 представляє аналізатор залежностей для полегшення управління залежностями та вирішення конфліктів, оновлений майстер створення нових проектів для оптимізації запуску нових проектів і вікно інструмента сповіщень, яке пропонує новий зручний спосіб отримувати й зберігати сповіщення від IDE. Версія 2022.1 також містить багато інших покращень і доповнень, спрямованих на покращення вашого досвіду роботи з IDE.
 
WebStorm 2022.1 має кращу підтримку Next.js, інтеграцію Volta, покращення для Docker, підтримку ESM для конфігурацій webpack, можливість запускати команди з файлів Markdown тощо.
 
PyCharm 2022.1 представляє довгоочікувану підтримку базової автентифікації HTTP для користувальницьких сховищ пакетів, покращену підтримку TypedDict, яка включає завершення коду та попередження, а також новий інтерфейс сервісів для Docker.
 
RubyMine 2022.1 має підтримку нових мовних функцій Ruby 3.1 і RBS, нові перевірки та швидкі виправлення, покращення UX, редактор коду, тести, підтримку Docker, інтеграцію VCS тощо.
 
DataGrip 2022.1 містить ряд нових функцій і вдосконалень, таких як можливість копіювати кілька об’єктів, нова логіка для скасування операторів і припинення з’єднань, можливість редагувати результати в MongoDB, шаблони сеансів для самоаналізу тощо.
 
PhpStorm 2022.1 забезпечує підтримку багаторядкових і вкладених форм масивів, рефакторинг методу вилучення на місці, розширену підтримку шаблонів Blade і WordPress, а також багато покращень у загальному UX.
 
GoLand 2022.1 пропонує підтримку генериків, а також вводить базову підтримку робочих просторів Go. Крім того, ми додали кілька нових функцій для роботи з мікросервісами.
 
CLion 2022.1 зосереджений на покращенні якості. Він покращує існуючі робочі процеси для віддаленої розробки, проектів Docker, CMake та налагодження CUDA. У цьому випуску також розглядаються дратівливі та неприємні помилки у завершенні коду, підказках та інших підсистемах.
 
DataSpell 2022.1 дає можливість використовувати JupyterHub 2.0 і копіювати файли на віддалений сервер Jupyter та з нього. У цій версії легше зберігати чітку структуру вашого блокнота, а вихідні дані клітинок копіюють і вставляють разом із джерелами клітинок. Інтегроване завершення середовища виконання Jupyter додає купу корисних пропозицій щодо завершення, наприклад, для динамічних атрибутів класу.
 
Слідкуйте за оновленнями AppCode 2022.1 найближчими днями. Це забезпечить підтримку асинхронних послідовностей, постфіксних виразів членів #if, специфікації контролю ізоляції для акторів Swift, покращення інтеграції Swift Package Manager, кращу підтримку VoiceOver тощо.
 
Інструменти .NET і розширення VS 2022.1
Версії ReSharper і Rider 2022.1 містять багато покращень для підтримки мови, зокрема для C#10 і глобального використання, розробки Blazor і Razor, а також типів посилань, які допускають значення NULL.
 
Rider 2022.1 поставляється з бета-версією довгоочікуваного робочого процесу віддаленої розробки та повною підтримкою Unreal Engine, яка перетворює Rider у повноцінну IDE для розробки ігор. ReSharper C++ 2022.1 підтримує фреймворк тестування Unreal Engine, оновлену версію Catch2, а також останні випуски GoogleTest і doctest фреймворків модульного тестування.
 
Інструменти командного рядка для ReSharper, dotTrace, dotMemory і dotCover тепер підтримують версії Alpine 3.13–3.15.

Другие новости