+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія Windows для Linux Windows Subsystem for Linux (WSL) з новими функціями

Вийшла нова версія Windows для Linux Windows Subsystem for Linux (WSL) з новими функціями

Microsoft випустив підсистему Windows для Linux (WSL) 2.0.0 із набором нових експериментальних функцій.

WSL) 2.0.0 включає «дзеркальний» мережевий режим, а також автоматичне очищення пам'яті та дисків.

Інструмент "Automatic memory reclaim" (автоматичне звільнення пам'яті) запускається через віртуальну машину. Він активує автоматичне вивільнення пам'яті кешу, коли процесор перебуває у простій протягом 5 хвилин. Ця пам'ять повертається до основного оточення з Windows.

Ще одна опція "Sparse VHD" автоматично стискає розмір віртуального жорсткого диска, щоб заощаджувати місце на фізичному носії. VHD-образи тепер можуть автоматично зменшуватися при видаленні даних із Linux-оточення.

Режим "mirrored mode networking" (дзеркальний режим мережі) використовує дзеркало в Linux мережевих інтерфейсів Windows. Він підтримує стандарти IPv6 та Multicast, а також пропонує покращену сумісність з VPN та дозволяє підключатися до віртуальної машини з локальної системи.

Функція DNS Tunneling (тунелювання DNS) змінює метод розпізнавання інтернет-адрес, визначає відповідність між ім'ям сайту та його адресою, не вимагаючи обміну додатковими відомостями.

Механізм безпеки Hyper-V Firewall дозволяє автоматично застосовувати до віртуальної машини WSL самі правила фільтрації інтернет-трафіку, що і в основній системі Windows. А функція autoProxy додає використання в Linux-оточенні інформацію про налаштування HTTP-проксі з Windows.

Крім того, всі файли, що розповсюджуються через пакет WSL, забезпечили електронними підписами, ядро ​​Linux оновили до версії 5.15.123, а міні-дистрибутив WSLg - до версії 1.0.57.

Для того, щоб отримати доступ до цієї нової версії, потрібно скористатися цією командою в PowerShell:  wsl --update; wsl --update --pre-release, або ви можете download it manually from WSL GitHub repository.

Інші новини