+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Версія Dr.Web 6.0: нові можливості, нові компоненти, нові продукти

Компанія «Доктор Веб» оголошує про дозвіл антивірусних продуктів Dr.Web версії 6.0 для захисту робочих станцій і файлових серверів Windows. Нова версія, номер якої присвоюється Антивірусу Dr.Web для Windows і Dr.Web Security Space (для 32- і 64-бітних платформ), а також Dr.Web для файлових серверів Windows (для 64-бітних платформ) включає ряд ключових змін проти 5.0. Разом з тим продуктова лінійка розширюється за рахунок появи продуктів, до складу яких входить брандмауер: Антивірус Dr.Web Pro і Dr.Web Security Space Pro. кардинальне оновлення файлового монітора SpIDer Guard. Завдяки йому не тільки була забезпечена підтримка 64-бітових ОС Windows, а й підвищилися швидкодія та ефективність антивірусу. Це стало можливо внаслідок покращення взаємодії файлового монітора з антивірусним ядром Тепер усі компоненти антивірусу працюють через сервіс Scanning Engine.

Радикально оновлено поштовий антивірусний монітор Dr.Web SpIDer Mail. Поліпшено модуль управління антивірусом – SpIDer Agent, який тепер має два режими роботи – користувальницький та адміністративний.

Удосконалений модуль оновлення (апдейтер) дозволяє користувачам отримувати продовжені ключові файли, не роблячи для цього жодних дій, а партнерам компанії – надавати послуги з продовження ліцензій на антивірусні продукти Dr.Web.

Вимоги до операційних систем залишаються незмінними. Антивірус Dr.Web для Windows та Dr.Web Security Space для 32-бітних версій встановлюються на всі ОС Windows, починаючи з 2000 SP 4+ Rollup 1, для 64-бітних версій – починаючи з Windows XP SP2; Dr.Web для файлових серверів Windows – 2003/2008 (64-біт).

Ці ж вимоги пред'являються до комп'ютерів для встановлення продуктів Dr.Web, що включають брандмауер – Антивірус Dr.Web Pro та Dr.Web Security Space Pro. Брандмауер має пакетний фільтр і фільтр додатків, які дозволяють контролювати мережеві з'єднання як за певними протоколами, портами або адресами, так і за конкретними користувачами додатків. За його допомогою користувач може створювати постійні правила для всіх процесів, що вимагають мережеві з'єднання.

Інші новини