+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veritas включив у продуктову лінійку платформу ІТ-аналітики Aptare

Veritas включив у продуктову лінійку платформу ІТ-аналітики Aptare

Veritas завершила угоду щодо придбання компанії Aptare — виробника аналітичних рішень для локальних та гібридних хмарних середовищ.

Включення в продуктову лінійку Veritas платформи ІТ-аналітики Aptare дає можливість доповнити продукти захисту даних, такі як NetBackup, Backup Exec та InfoScale, повним спектром рішень для отримання статистичної інформації, її аналізу та створення звітів. Тепер Veritas може запропонувати своїм замовникам функції відстеження історії та виявлення трендів, динамічні зведені панелі, можливості прогнозування та передиктивного аналізу стану корпоративного середовища захисту даних.

Новий набір продуктів підходить для перехресного продажу існуючим клієнтам Veritas. Рішення Aptare орієнтовані великих клієнтів, а середній розмір угоди перевищує $500 тис. Ці рішення вже використовуються в багатьох корпоративних середовищах замовників Veritas, у тому числі у 7% із 1000 найкращих клієнтів компанії. Це дає Veritas можливість прискорити постачання сучасної платформи побудови звітності.

На новому порталі підтримки продажів Aptare та Veritas розміщується корисна довідкова та освітня інформація про продукти Aptare.

Інші новини