+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veeam Software повідомила про доступність Veeam Backup & Replication Community Edition

Veeam Software повідомила про доступність Veeam Backup & Replication Community Edition

 Veeam Software повідомила про доступність для завантаження безкоштовного продукту Veeam Backup & Replication Community Edition

У назві продукту Veeam B&R Community Edition з'явилося слово Replication, що говорить про доступність користувачам не тільки резервного копіювання віртуальних машин, а й їх реплікації. За словами розробника, Community Edition - це повноцінне видання Veeam B&R Standard, але обмежене можливістю резервного копіювання 10 віртуальних машин (або фізичних серверів або робочих станцій) в рамках цього видання. І його можна використовувати у виробничому середовищі.

Як зазначили у Veeam Software, раніше у безкоштовній версії було лише 13 базових можливостей - користувачі не могли запускати заплановані завдання, використовувати реплікацію, а резервне копіювання обмежувалося створенням резервних копій. У наданій версії всі можливості комерційного видання Standard Edition доступні безкоштовно. Можна використовувати реплікацію, планувати завдання з GUI, а не PowerShell і багато іншого.

Також безкоштовно можна використовувати і реплікацію, у тому числі і на віддалений майданчик, де репліки віртуальних машин безпосередньо підв'язуються до гіпервізора, а значить готові до запуску адміністратором в будь-який момент. Крім цього, у точці призначення реплікації або резервних копій можна налаштувати додаткове відкидання резервних копій на сторонній майданчик з метою захисту на рівні дата-центру, стверджує розробник.

У безкоштовне видання включено і функцію Application awareness - резервні копії будуть консистентними на рівні додатків. Рішення Veeam Explorers для додатків Microsoft (Active Directory, Exchange, SQL Server і SharePoint) дозволять відновлювати окремі об'єкти з резервних копій безпосередньо до програм (наприклад, поштову скриньку Exchange).

За допомогою Community Edition можна розгорнути Veeam Agents for Microsoft Windows і Linux на серверах і робочих станціях з метою бекапу фізичних систем (правда з 10 дозволених систем робочі станції будуть споживати 1 ліцензію, а сервери – 3), підкреслив розробник.

>

Але, як зазначили у Veeam Software, найголовніше - це те, що після вичерпання ліміту в 10 віртуальних машин, решту машин можна буде резервувати за допомогою технології VeeamZIP (тобто Community Edition не став гіршим з погляду обмежень). Це дозволить створити повну резервну копію віртуальної машини в стислому форматі у вигляді VBK-файлу (інкрементальні копії та фізичні машини в цьому випадку не підтримуються).

Також рішення щодо бекапу фізичних систем Veeam Agent for Microsoft Windows та Veeam Agent for Linux можна використовувати як окремі від Community Edition безкоштовні продукти. У цьому випадку просто не буде централізованої консолі, але для кількох серверів вона і не потрібна, вважають у Veeam Software.

Рішення для моніторингу, звітності та вирішення проблем також отримало безкоштовну версію – Veeam ONECommunity Edition. Це рішення є продовжувачем безкоштовного продукту Veeam ONE Free Edition, але додалося кілька суттєвих можливостей. Головне поліпшення - це можливість моніторити інфраструктуру Veeam Backup & Replication infrastructure, а також машини з встановленими Veeam Agents. Рішення Veeam ONE CE дозволить отримувати звітність про інфраструктуру резервного копіювання, включаючи такі можливості, як звіт із захищених та незахищених ВМ

За словами розробника, видання Community Edition, як і минула безкоштовна версія Veeam ONE, може забезпечувати моніторинг будь-якої кількості віртуальних машин. Але в оновленій версії можливості кошти були розширені - стали доступні дії Remediate Actions, що дозволяють видалити ізольований снапшот або настроїти резервне копіювання для ВМ

Також стала доступною для завантаження та безкоштовна версія рішення Veeam Backup for Microsoft Office 365 Community Edition. За допомогою безкоштовної версії можна організувати резервне копіювання даних у сервісах Exchange Online і OneDrive for Business для 10 користувачів, а також 1 ТБ даних SharePoint Online.

Завантажити безкоштовний Veeam Backup & Replication Community Edition можна на сайті Veeam.

Інші новини