+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veeam Software, розробник рішень для резервного копіювання та управління хмарними даними, увійшла до списку найбільших виробників ПЗ

Veeam Software, розробник рішень для резервного копіювання та управління хмарними даними увійшла до списку найбільших виробників ПЗ

Veeam Software, розробник рішень для резервного копіювання та управління хмарними даними, оголосила, що її річний обсяг замовлень перевищив $1 млрд, і таким чином увійшла до списку найбільших виробників програмного забезпечення. Загальна кількість замовників Veeam перевищила 350 тис., а щомісячне зростання становить понад 4 000 компаній.

Більше десяти років Veeam є постачальником рішень для резервного копіювання, відновлення та реплікації даних. Спочатку компанія спеціалізувалася на резервному копіюванні та моніторингу віртуальних серверів для середовищ VMware, але в останні роки розширила свою базову пропозицію, запропонувавши замовникам інтеграцію з різними гіпервізорами, фізичними серверами та кінцевими пристроями, а також із робітниками навантаженнями в громадських середовищах та SaaS. Компанія співпрацює з великими постачальниками програмного забезпечення, хмарних середовищ, систем зберігання, серверів та гіперконвергентних інфраструктур.

У січні 2019 р. компанія випустила придбання Veeam Availability Suite 9.5 Update 4, об'єднавши в цьому продукті нові можливості, що дозволяють забезпечити легку міграцію в хмару та хмарну мобільність, хмарне резервне копіювання, економічне зберігання даних та переносне ліцензування, підвищену безпеку ефективне керування даними. 22 травня 2019 р. компанія оголосила про запуск нової програми "With VeeamTM". В рамках цієї програми Veeam спільно з провідними постачальниками корпоративних систем зберігання даних та гіперконвергентних інфраструктур пропонує замовникам комплексні рішення для допоміжного зберігання даних, що поєднують у собі ПЗ Veeam, обладнання зберігання та стеки. керування для HCI. Veeam вже анонсувала такі рішення спільно з ExaGrid та Nutanix.

Інші новини