+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veeam Software представила нову ініціативу щодо створення уніфікованих рішень

Veeam Software представила нову ініціативу щодо створення уніфікованих рішень

Veeam Software представила програму «with Veeam» - нову ініціативу створення уніфікованих рішень, що забезпечують розширені можливості для замовників. В рамках цієї програми Veeam спільно з провідними постачальниками корпоративних систем зберігання даних, запропонує замовникам комплексні рішення для допоміжного зберігання даних, що поєднують у собі ПЗ Veeam, найкраще в галузі обладнання зберігання та стеки управління для HCI. Veeam вже анонсувала такі рішення спільно з ExaGrid та Nutanix.

Veeam тісно співпрацює зі своїми стратегічними технологічними партнерами, пропонуючи замовникам гнучкі варіанти розгортання, що веде до більш щільного (високого) рівня інтеграції. API Veeam дозволяє партнерам, що входять до широкої екосистеми компанії, створювати комплексні рішення на базі платформи Veeam Availability Platform, причому деякі партнери інтегрують первинні та допоміжні сховища даних з найкращим у галузі стеком управління даними від Veeam. Ця стратегія лягла в основу програми «with Veeam», забезпечуючи ширші та глибокі можливості інтеграції для партнерів і тим самим дозволяючи їм швидко постачати рішення для допоміжного зберігання даних. Рішення поставляються у форматі повного стека, що забезпечує легкість придбання, розміщення, розгортання та управління та повністю покриває потреби замовників у сфері захисту даних.

«Наша стратегія завжди полягала у відкритості та платформній незалежності. Вибудована таким чином масштабна партнерська екосистема дозволяє краще задовольняти потреби наших спільних замовників», — сказав виконавчий віце-президент з продажу та маркетингу Veeam. — «Анонсуючи програму With Veeam, ми виводимо цю стратегію на якісно новий рівень, щоб допомогти організаціям отримати необхідну якість захисту, зберігання та доступності даних, а також управління ними. У рамках цієї програми кілька тижнів тому компанія Nutanix оголосила про вихід свого продукту Nutanix Mine, а ExaGrid у квітні анонсувала вихід ExaGrid Backup. Для наших партнерів це простий спосіб розробки комплексних пропозицій з використанням технологій Veeam, і ми очікуємо на швидке анонсування нових рішень».

Завдяки зусиллям наших партнерів щодо інтеграції в уніфікованих рішеннях «with Veeam» будуть реалізовані різноманітні формати та функції, що відповідають вимогам різних сегментів ринку, у тому числі.

Варіанти горизонтального та вертикального масштабування для широкого спектр задач у різних середовищах за умови забезпечення єдиного набору можливостей відновлення даних за допомогою платформи Veeam Availability Platform.

Правильно підібрана інфраструктура зберігання за продуктивністю та обсягом, відповідно до цілей зберігання, відновлення та Доступності, які відповідають очікуванням різних бізнес-підрозділів з урахуванням SLA.

Єдиний SKU, що включає встановлене ПЗ і відповідні за масштабом апаратні ресурси; можливості простої закупівлі за прайс-листами постачальників інфраструктури, які вже використовуються багатьма закупівельниками та реселлерами; єдині центри технічної та клієнтської підтримки.

Для забезпечення гнучкості цих опцій, а також для підтримки постійної можливості використання ПЗ Veeam як у форматі традиційного ліцензування, так і за підпискою або через глобальну партнерську мережу для постачальників послуг та хмарних сервісів, продажу та обслуговування деяких рішень «with Veeam» виконуватимуться безпосередньо інфраструктурними партнерами. Постачання та обслуговування інших рішень будуть виконуватись різними дистриб'юторами та/або глобальними системними інтеграторами, залежно від географічної присутності замовників та можливостей партнерської мережі.

Інші новини