+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veeam Software опублікувала результати другого кварталу 2019 року

Veeam Software опублікувала результати другого кварталу 2019 року

Veeam Software опублікувала результати другого кварталу 2019 року. Нещодавно річний обсяг замовлень перевищив 1 мільярд доларів США, і компанія увійшла до списку найбільших виробників програмного забезпечення.

У другому кварталі 2019 року виручка Veeam зросла на 26% порівняно з аналогічним періодом минулого року, що свідчить про успіх унікальної моделі підписки на нові продукти Veeam, включаючи Veeam Availability Suite 9.5 Update 4. З моменту свого виходу в січні цього року року Veeam Availability Suite U4, названий одним з найважливіших релізів в історії компанії, було завантажено близько 350 000 разів.

«Ми продовжуємо вкладати значні кошти в R&D, у продажі та маркетинг, а також у розвиток партнерської екосистеми. І ми бачимо, що модель підписки на продукти Veeam все більше поширюється серед наших замовників по всьому світу, — сказав виконавчий віце-президент Veeam з продажу та маркетингу Veeam Software. — У всіх регіонах спостерігається зростання, і це свідчить про успішний перехід до Акту 2 як нового етапу нашої еволюції — етапу гібридних хмар. Для компанії настає справді дивовижний час. 72% організацій прагнуть запровадити хмарні технології управління даними та переходять на хмарні стратегії. Як лідер у галузі управління хмарними даними, ми раді підтримати їх у цьому процесі. Співпраця зі стратегічними партнерами ніколи ще не була такою затребуваною, як зараз. У другій половині 2019 року ми плануємо оголосити про нових партнерів, щоб задовольнити потреби наших замовників, об'єднуючи ПЗ Veeam для резервного копіювання та захисту даних із найкращими в галузі апаратними засобами, системами зберігання та гіперконвергентними рішеннями Наша нова програма “with Veeam”, яка отримала безліч позитивних відгуків, — це лише один із елементів стратегії Veeam щодо впровадження інновацій та співпраці з технологічними партнерами для створення комбінованих апаратних та програмних рішень, покликаних розширити вибір та покращити гнучкість для замовників».

>

Ключова інформація про продукти, замовників та партнерів Veeam.

Veeam Backup для Microsoft Office 365, найшвидше зростаючий продукт в історії Veeam продемонстрував за рік зростання виручки на 270%. На даний момент програма Veeam Backup для Microsoft Office 365 встановлена ​​більш ніж у 75 000 організацій та обслуговує понад 8 млн користувачів. На початку другого кварталу Veeam випустила третю версію цього продукту, що ще більше зміцнило домінуюче становище компанії на ринку резервного копіювання Microsoft Office 365. Нова версія пропонує компаніям збільшення швидкості резервного копіювання до 30 разів, покращену безпеку, прозорість та аналітику.

У портфоліо Veeam на сьогоднішній день понад 355 000 замовників у всьому світі. Серед нових замовників компанії: Фонд Make-A-Wish, Mundo Cuervo, Porsche Informatik, Vancouver Canucks, ABM, Ferrari Agroindustria, Schleswig-Holstein Netz AG, Premier Bank та Duck Unlimited Canada.

Демонструє зростання партнерська програма Veeam Cloud & Service Provider (VCSP). На даний момент у ній беруть участь понад 23 500 партнерів; 4100 з них також пройшли кваліфікацію для надання послуг резервного хмарного копіювання та DRaaS (післяаварійне відновлення як сервіс) з використанням Veeam Cloud Connect.

Продаж у рамках угод Veeam з ексклюзивними реселлерами Hewlett Packard Enterprise (HPE), Cisco, NetApp та Lenovo за рік показали зростання обороту на 327% та зростання замовлень на 123%, що в сукупності відображає загальні результати глобального альянсу партнерів-реселерів у сфері управління даними.

Завдяки відмінним фінансовим показникам, інноваційним рішенням та вражаючим бізнес-результатам щодо спільних клієнтів компанія Veeam отримала статус «Глобальний технологічний партнер 2019 року HPE».

У другому кварталі Veeam оголосила про запуск нової програми «with Veeam», в рамках якої компанія спільно з провідними постачальниками корпоративних систем зберігання даних запропонує замовникам комплексні рішення для допоміжного зберігання даних, що поєднують у собі ПЗ Veeam, найкраще в галузі обладнання зберігання та стеки керування для HCI. Вже були анонсовані спільні рішення з ExaGrid та Nutanix, їхній вихід запланований на другу. половину 2019 року.

Інші новини