+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veeam Software опублікувала підсумки першого кварталу 2019 року.

Veeam Software опублікувала підсумки першого кварталу 2019 року.

Veeam Software опублікувала підсумки першого кварталу 2019 року. Важливим вкладом у зростання бізнесу Veeam став представлений у січні Veeam Availability Suite 9.5 Оновлення 4, один з головних та найочікуваніших продуктів в історії компанії, яка є одним із найбільших приватних розробників програмного забезпечення у світі.

Veeam повідомила про 16% зростання загальної кількості замовлень порівняно з попереднім роком. На сьогодні кількість замовників перевищила 343 000, середній темп приросту становить 4 000 нових клієнтів на місяць. Виручка (ARR) Veeam зросла на 30% порівняно з попереднім роком, що свідчить про успіх нової унікальної моделі ціноутворення для продуктів компанії, у тому числі для нового пакету Veeam Availability Suite 9.5. Оновлення 4. понад 200 000 разів.

«Протягом першого кварталу команда продажу та маркетингу Veeam фокусувалася на ключових пріоритетах, які принесли нам явний успіх і сприятимуть подальшому зростанню та зміцненню наших лідерських позицій протягом року, — сказав виконавчий віце-президент з продажу та маркетингу Veeam. — Тепер ми реалізуємо максимально активну стратегію, пропонуючи компаніям допомогу у переході на хмарні обчислення за допомогою найкращих у своєму класі рішень для резервного копіювання та управління хмарними даними. Згідно з прогнозами IDC, 90% організацій протягом трьох років розроблять та почнуть впроваджувати мультихмарні стратегії управління даними [i]. Таким чином, ми бачимо потенціал значного збільшення частки клієнтів та партнерів, який ми будемо реалізовувати, підтримуючи компанії у всіх аспектах впровадження цих стратегій та пропонуючи найкращі на ринку продукти та рішення. Саме ця стратегія лягла в основу нашої нової моделі ліцензування Veeam Instance Licensing (VIL), яка була розроблена для забезпечення гнучкості при перенесенні робочих навантажень із локальних сховищ у загальнодоступну хмару та назад без додаткових витрат. Veeam — перша компанія в галузі, що пропонує такий гнучкий підхід до ліцензування, що змінює правила гри у сфері управління мультихмарними середовищами».

У січні 2019 року на ринок випущено продукт Veeam Availability Suite 9.5 Оновлення 4, що пропонує замовникам прості, гнучкі та надійні рішення для міграції та зберігання даних у гібридній хмарі незалежно від розташування. Менш ніж за 3 місяці з моменту релізу кількість завантажень перевищила 200 000. Використовуючи нові можливості продукту, Veeam пропонує своїм замовникам віртуальне, фізичне та хмарне управління даними будь-яких додатків у будь-якій хмарі.

Veeam Backup для Microsoft Office 365, найшвидше зростаючий продукт в історії Veeam, продемонстрував за рік зростання виручки на 152%. На даний момент програма Veeam Backup для Microsoft Office 365 встановлена ​​більш ніж у 55 000 організацій та обслуговує понад 7 млн ​​користувачів. Нещодавно Veeam випустила третю версію цього продукту, що ще більше зміцнило домінуюче становище компанії на ринку резервного копіювання для Microsoft Office 365. Нова версія пропонує компаніям збільшення швидкості резервного копіювання до 30 разів, покращену безпеку, прозорість та аналітику.

Продовжує зростати напрям хмарних рішень. У першому кварталі 2019 року компанія Veeam повідомила про зростання бізнесу хмарних обчислень, порівняно з попереднім роком, на 31%.

Портфель Veeam налічує 343 000 замовників у всьому світі. Серед нових замовників такі компанії та організації, як AKKA Technologies, Рада округу Холтон, Sonoco Trident, 3Banken, Nova Scotia Liquor, Регіональна інформаційна організація в галузі охорони здоров'я Колорадо (CORHIO), Північно-східний університет Іллінойсу (NEIU), Clear Concepts, YMRILINK, TBEA India.

Продовжує демонструвати зростання партнерської програми Veeam Cloud & Service Provider (VCSP). На даний момент до неї входять 22 500 партнерів; 4 000 з них також пройшли кваліфікацію для надання послуг резервного хмарного копіювання та DRaaaS (післяаварійне відновлення як послуга) за допомогою Veeam Cloud Connect.

Продажі в рамках угод Veeam з ексклюзивними реселлерами HPE, Cisco, NetApp і Lenovo за рік показали зростання обороту на 56% і зростання прибутку на 39%, що в сукупності відображає загальні результати глобального альянсу партнерів-реселерів у сфері управління даними.

На початку січня компанія Veeam залучила інвестиції у розмірі 500 млн доларів від Insight Venture Partners та Canada Pension Plan Investment Board (CPPIB). Це одна з найбільших інвестиційних угод в історії розробки програмного забезпечення для зберігання даних. Ці інвестиції дозволяють компанії Veeam реалізовувати активну стратегію придбання та інвестування інноваційних технологій та залишатися абсолютним лідером ринку.

Інші новини