+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veeam Software: Дослідження Veeam Cloud Data Management Report

Veeam Software: Дослідження Veeam Cloud Data Management Report

Згідно з результатами дослідження компанії Veeam Software за 2019 рік, що спеціалізується в галузі рішень для резервного копіювання та управління даними в хмарі, 73% компаній визнають, що не можуть забезпечити своїм клієнтам безперебійний доступ до даних і послуг, що обходиться компаніям у $20 млн щорічно (у середньому). У дослідженні особливо відзначається руйнівний ефект від проблем із доступом до даних, що веде до зниження доходів та продуктивності компаній, а також до втрати довіри клієнтів. Разом з тим, сьогодні організації докладають багато зусиль для вирішення цих проблем. Майже три чверті з них (72%) прагнуть запровадити рішення щодо управління даними у хмарі — часто з використанням можливостей гібридної хмари, щоб ефективніше використовувати свої дані і зробити бізнес успішнішим.

За оцінками компанії, до 2025 року загальний обсяг даних перевищить 175 зеттабайт. При цьому, на відміну від 2018 року, коли близько 60% цих даних згенерували користувачі, до 2025 року дві третини даних генеруватимуть підприємства. Організації повинні керувати цими даними та захищати їх незалежно від того, де вони знаходяться, вважають експерти.

Результати дослідження підтверджують, що компанії планують глибше інтегрувати хмарні технології, технології гібридної хмари, аналізу великих даних, штучного інтелекту і інтернету речей. За підрахунками Veeam, у 2019 році інвестиції компаній у ці напрямки роботи з даними в середньому по світу становитимуть $41 млн. Тим часом, впровадження цих цифрових ініціатив принесе компаніям значні вигоди: щорічний середній додатковий дохід від їх реалізації становитиме $124 млн на компанію.

Майже половина учасників дослідження визнали, що захист даних — необхідна умова ефективного використання цих інвестицій. Лише 37% компаній упевнені у своїх існуючих рішеннях для резервного копіювання і захисту даних, і це ускладнює впровадження нових технологій, які можуть забезпечити переваги у бізнесі. Більше половини респондентів для вирішення цієї проблеми розглядають варіанти впровадження інтелектуального управління даними і мультихмарних рішень у масштабах усього бізнесу.

Загалом результати дослідження свідчать про вкрай неоднорідне проникнення цифрових технологій у світі. Деякі з найбільших економік світу ризикують опинитися серед наздоганяючих. 41% респондентів у Японії та 48% у Бразилії вважають рівень управління даними у своїх компаніях зрілим, тоді як у Франції і Німеччині ця цифра трохи вище 25%, а у Великобританії - лише 11%. Очевидно, ця ситуація не зміниться: протягом наступних 12 місяців японські та бразильські організації планують інвестувати в інтелектуальне управління даними в середньому $105 млн і $73 млн відповідно, що значно більше, ніж у Великій Британії ($14 млн), Китаї ($17 млн) або США ($38 млн).

Ми спостерігаємо глобальні перегони цифрових технологій, і деякі найрозвиненіші економіки світу ризикують залишитися позаду. Вкрай важливо, щоб компанії набули необхідного цифрового фундаменту для інтелектуального управління своїми даними та захисту свого майбутнього. Для цього організації повинні бути єдиним цілим, щоб ІТ та бізнес працювали спільно, змінювали культуру та підвищували рівень знань співробітників

Загалом дослідження Veeam про управління даними за 2019 рік показало, що організації вже йдуть шляхом трансформації до більш інтелектуального бізнесу. Вони використовують управління даними у хмарі та штучний інтелект, щоб отримувати цілісне уявлення про бізнес у режимі реального часу та приймати рішення на основі цих знань

У дослідженні брали участь керівники у сфері бізнесу та інформаційних технологій компаній чисельністю від 1000 до 2999 співробітників, від 3000 до 4999 співробітників та понад 5 000 співробітників

Інші новини